jakej zvolit servis v Praze

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Uživatelský avatar
pavel74
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 15.10.2008 22:31
Bydliště: Řevnice

jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od pavel74 »

zdravím. Poraďte mi prosím jakej servis zvolit na běžnej záruční servis. Byl jsem na Proseku a tam jsem čekal půl hodiny než si mě někdo všimnul. Celkem nezájem přebíracích techniků mě překvapil. Na to že jsem jejich klient a koupil bych i další auto, takhle koupim jinde. Ale k věci. Chci záručně i pozáručně servisovat Multivana a chci dobrej přístup a komunikaci servisu. Díky

Uživatelský avatar
prosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 318
Registrován: 12.05.2008 12:59
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od prosa »

zdravim.. já jezdim na Jarov a spokojenost.. jsou tam ochotný, ale jak je to autorizovanej servis, tak se za to platí.. ale jinak spokojenost.. kupovali jsme tam T4 a teď tam jezdim s Mulťákem T5..

Uživatelský avatar
tdiracing
Profík
Profík
Příspěvky: 1084
Registrován: 01.10.2008 11:09
Bydliště: Slaný

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od tdiracing »

jo auto Jarov,spokojenej budeš dokud nebueš mít problem na nautě a to se pak budeš divit,mužu ti dát hodně dlouhej seznam kolik lidí si tam nechalo opravovat auta s problémem zaplatili dost hodně peněz nikdy to nešlo pod 40000 kč a problem s autem byl nevyřešem,ovšem co považuji za perlu je že pán přijel z jarova že mu nesvítí brzdová světla,a že mu řekli že to dělá řídící jednotka motoru za 38 000 kč,tak se přijel zeptat zda ji nemám starší,juk sem na to vyměnil mu popraskané žárovky a bylo po problému ,na jarově vyměnili brzdovej spínač a naúčtovali 6000 za práci,jinak dalšímu tam měnili čerpadlo a vstřiky a pořát to nejelo,tak že vymění turbo,na to už neměl peníze tak to nenechal dělat jelo to pořád stejně blbě jako když to tam dával,přijel s tím,že mu vyměníme turbo,na to samozřejmě nedošlo,nebot tam byli přehozené podtlaky k regulaci turba,tak sem mu to dal tak jak to má bejt a odjížděl za 20 minut s opraveným autem a to co tam vyváděli s autem od firmy Reprezent tak to by jste fakt nevěřili.nedal bych tam ani tříkolku šlapací
http://www.transporterclub.eu" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Specializovaný servis na vozy VW Transporter,Caravelle,Multivan

Uživatelský avatar
lada t5
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.09.2008 22:06
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele:

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od lada t5 »

Jasně, vždy se najde spokojený i nespokojený zákazník. Já, po zkušenosti s Mercedesem, jsem z Auto Jarov příjemně překvapen. Samozřejmě to musím zaplatit, je to značkový servis. Taky tam nejezdím s prasklými žárovkami............
Ale přístup přijímacích techniků je velmi vstřícný, snaží se maximálně pomoci.
Po jedné opravě jsem nebyl úplně spokojen, vrátil jsem se s reklamací - byla bez problému uznána, uvedli vše na pravou míru a s podáním ruky se omluvili.
Za mě tedy hodnocení veskrze kladné.

Pepásek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 28.12.2007 14:15
Bydliště: Soběšín

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od Pepásek »

Jednoduše řečeno:Strč si dva prsty do zadku a olízni kterej buď.To jsou moje zkušenosti se servisy.

Uživatelský avatar
jason2211
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 10.09.2008 21:09
Bydliště: Praha 5

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od jason2211 »

Jarov bych doporučil vynechat. Byl jsem tam na první výměně oleje (motor 2,5tdi) a ono se jim tam vešlo 9litrů oleje!! Olej byl samozřejmě můj mobil1 tak celkem pálka. Následovala druhá výměna oleje v Porche Smíchov a tam se jim vešlo jen 7,5litru a zbytek mi vrátili. Po nějakém zjišťování jsem se dopídil skutečného množství oleje v motoru =7,5litru. Pánové na Jarově si asi potřebovali přilepšit :-(

Uživatelský avatar
R3ynolds11cze
Profík
Profík
Příspěvky: 925
Registrován: 17.10.2008 19:01
Bydliště: Praha-Zapad-Smer Slapy
Kontaktovat uživatele:

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od R3ynolds11cze »

Porsche novy smichov , davame tam Roomstera Scout a nejen to
http://www.galvenn.cz-Zlacení,Chromovaní..
ceník->Budu se snažit ho sehnat co nejdřív
My Car-http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=80730

Šroubek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 29.03.2009 14:28

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od Šroubek »

Ahoj, ze své zkušenosti ti můžu doporučit Transporter centrum ve Slaným, http://www.transportercentrum.cz" onclick="window.open(this.href);return false; kokuni na jejich stránky! Já už nikam jinam nejezdím jsou ta m strašně ochotní a vždycky sem s jejich prací byl naprosto spokojený a kdykoliv sem cokoliv potřeboval vždycky mě pomohli a za super cenu! Loni mě přes noc shořela moje T4 před domem a každý kdo ho viděl ho odepsal a vrakoviště mi za něj nabízeli 9 000,- a v transporter centru mi ho dali za jeden týden dohromady a fakt super dám sem fotky tak se podívej, ale fakt můžu vřele doporučit!!

měj se fajn

čau Šroubek

Uživatelský avatar
dewq
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 13.01.2010 13:36
Bydliště: Praha

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od dewq »

Jednoznačně doporučuji AutoSkaver na Žižkově.

Uživatelský avatar
Hiline
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 15.11.2008 22:35
Bydliště: Praha 4

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od Hiline »

Pár servisů jsem loni objezdil a nejlépe se ke mně chovali v Tukasu v Hostivaři (Štěrboholská ul.). Hodnotím to z poměru cena / kvalita / profesionalita.

Jinak Transporter servis Slaný mohu také doporučit ... jen by malinko měli zapracovat na profesionalitě. Jinak poměr cena / kvalita je bezkonkurenčně nějlepší.

Porsche Prosek o servis mého auta nejevilo zájem ... hrozný přístup.
T5 2,5TDi 128KW Multivan rv.2005
T4 2,5TDi 111KW Multivan rv.2000 .... §§§ UKRADENO §§§

kysel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.03.2010 22:12

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od kysel »

Ahoj taky můžu doporučit Transportercentrum Slaný. Majitel p. Angreška je odborník na svém místě, mechanici precizní.

Uživatelský avatar
Scholles
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 295
Registrován: 25.05.2008 18:21
Bydliště: Praha 10

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od Scholles »

Hiline píše:Pár servisů jsem loni objezdil a nejlépe se ke mně chovali v Tukasu v Hostivaři (Štěrboholská ul.). Hodnotím to z poměru cena / kvalita / profesionalita.

Jinak Transporter servis Slaný mohu také doporučit ... jen by malinko měli zapracovat na profesionalitě. Jinak poměr cena / kvalita je bezkonkurenčně nějlepší.

Porsche Prosek o servis mého auta nejevilo zájem ... hrozný přístup.
Jo,jo v Hostivaři profesionalita :sorry: . No nevím,řešil jsem tam čip v klíčku a dalo by se říct,že mi i půjčili nářadíčko a jeden dokonce řekl,že tam je 10 let,ale že se dá klíček takhle rozebrat,tak to že nevěděl. Ochotně mi nakodovali pak pl. kód a mazal jsem.. :rofl:

Uživatelský avatar
dewq
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 13.01.2010 13:36
Bydliště: Praha

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od dewq »

K tomu se mohu taky připojit..
můžu doporučit Transportercentrum Slaný. Majitel p. Angreška je odborník na svém místě, mechanici precizní.
Jen je to vopruz tam nechat auto a schánět si odvoz domu.
Cenu nemohu komentovat, ale profi přístup maj.

KarelOvcacek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 48
Registrován: 28.09.2009 19:56
Bydliště: Řevnice

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od KarelOvcacek »

samozdřejmě porsche Praha smíchov,pozáruční opravy u mě..:))dělám tam...

MatejSK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 29.04.2015 08:37

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od MatejSK »

Tu na fóre keď sa niekto pýtal o radu kam ma dať servisovať svoj VW a niekto mu niekto odpísal: najlepšie ak si to urobíš sám. Je v tom kus pravdy, problém nastáva, ak to (ako ja) neviete.
Pred dvoma rokmi som si kúpil VW Passat Variant vyrobený koncom roka 2007. Krásny červený 4 Motion v úplne plnej výbave, servisovaný len v Nemecku v autorizovanom servise. Na STK mi povedali, že auto je ako nové. Autu som chcel dať len to najlepšie, tým pádom pre mňa pripadal do úvahy len značkový servis. Po konzultácii s kamarátom, ktorý si kúpil Passat ako nový a servisoval ho v autorizovanom servise na Slovensku, mi bolo jasné, že na Slovensku ho servisovať nebudem. Nakoľko som z Bratislavy, pripadalo do úvahy len Rakúsko alebo Česko. Z dôvodu ušetrenia peňazí som sa rozhodol pre Česko. Naštudoval som si fóra a snáď jediný servis v mojom širšom okolí na ktorý som nenašiel žiadnu zlú recenziu bol TOP Centrum Car v Hodoníne. Autu spravili servisnú prehliadku, oznámili mi, že na nasledujúcej servisnej prehliadke musia už vymeniť brzdy (hned mi pripravili rozpočet) a auto pochválili, že je vo veľmi dobrom stave. Hovorili, že tieto autá majú problémy s tryskami, ale kontrolovali to a môjho výrobného čísla sa to netýka, inak by mi ich zadarmo vymenili. Spokojný som odchádzal domov.
Apríl 2015 - idem si pekne po dialnici 130 km/h a auto zrazu zastane. Volám odťahovku, tá ma zoberie do najbližšieho servisu. Mechanik dá auto do dvojky, skúšame ho roztlačiť - kolesá sa nepretočia. Rychlá diagónoza motor je zadretý. Po návrate som sa išiel opýtať do najbližšieho NEAUTORIZOVANÉHO servisu pri mojom bydlisku, aký majú na to názor. Bez toho, že by auto videli, mi majiteľ servisu hovorí: V olejovom čerpadle je v puzdre uložený taký viachran, ten sa opotrebuje a začne sa pretáčať naprázdno, olejové čerpadlo nedodáva olej do motora a motor sa zadre. Moja otázka: ako to môžete vedieť, keď ste auto nevidel? Odpoveď: Už som tu mal asi 10 takýchto Volkswagenov, závada bola identická. Slováci Vám nevymenia nič, ale skúste v Nemecku alebo v Česku, tam sú tie servisy ústretovejšie. A tak volám do TOP CENRUM Car, porozprávam kompetentnému pánovi svoj príbeh a odpoveď: To je ale hodne šikovnej garážmistr, když zná závadu, bez toho, že by se na auto podíval...když by to i tak bylo do 100 000 KM jsme to dělali na kulanci, při 200 000 KM není šance.
Tak milý pane tento garážmajster bol pravdepodobne šikovnejší ako Vy v autorizovanom servise, závada sa potvrdila, presne ako som ju opísal vyššie. Len dodám, kľukovka sa bez dodaného oleja zlomila.
Volám teda do TOP CENTRA v Hodoníne druhý krát a porozprávam svoj príbeh prijímaciemu technikovi, s ktorým som jednal pri servisnej prehliadke môjho auta. Na konci tohto smutného príbehu mám len jedinú otázku: Prečo ste sa na to olejové čerpadlo nepozrel, veď musíte vedieť, že sa to na týchto autách kazí?
Jeho odpoveď: Pozerám do zákazky, je tu výmena oleja, filtrov, výmena oleja v haldexe, žiadna kontrola olejového čerpadla tu nie je
Moja otázka: Ako som mohol vedieť, že je nutné kontrolovať na týchto autách olejové čerpadlo? Veď ani trysky som Vám nekázal skontrolovať a skontroloval ste ich. To máte vedieť Vy, že tieto motory vykazujú túto chybu nie ja.
Jeho odpoveď: Takýchto chýb máme asi 30, keby som mal všetkým všetko kontrolovať, tak by tu každé auto muselo byť 3 dni a stálo by to také peniaze, že by zákazníci neboli šťastní.
Nuž, svojim spôsobom má jeho výhovorka svoje logické opodstatnenie, to či týmto vyjadrením TOP Centru a Volkswagenu pomohol, nechám na uvážení čitateľa.
Koncom roku som si chcel objednať nový Volkswagen, Volkswagen Golf bol moje prvé normálne auto (po Škode 120 L), ale jedno je isté toto bol môj posledný Volkswagen. Vlastne predposledný, ešte mám Golf Cabriolet, ale ten chcem tiež predať, zistil som, že dlhšie pozeranie na znak VW mi nerobí dobre.
Možno keby som ho servisoval u "toho hodně šikovného garážmistra" tak by si Volkswagen mohol pripísať ďalší predaný kus koncom roku, ale nestalo sa tak.
Volkswagenu ako firme neprajem nič zlé, výrazne prispel k zlepšeniu životnej úrovne bratislavského regiónu, ale nikdy viac!

P.S.: - kamarát bol na zvolávačke v Toyote na bezplatnú výmenu dielu po siedmich rokoch a KIA má 7 - ročnú záruku (aj keď neviem čo tá záruka zahŕňa).

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“