jakej zvolit servis v Praze

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: T4, Kubmaty

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od parizek_ltm »

Ja mam sveho dvorniho mechanika a nikam jinam bych nejel. Zel ve vetsich servisech mi prijde, ze zakaznika nepotrebuji a ceny uctuji dle sympatii/ceny auta. Neni to zadny velky autoservis, ale resi pro me vsechno (auto, skutr...) a hlavne se nebojim, ze mi vymeni pulku auta zbytecne. Osobne nedam dopustit, cena vzdy vyborna. Nema zadnou reklamu a je problem ho najit, jezdi k nemu jen ti, kteri se k nemu nejak dostanou a bohate mu to staci. Bezne tam potkavam Q7 apod a nedavno i R8 nebo Cayenne, ale nema tyhle auta moc v lasce.
Nebudu delat reklamu, kdyby nekdo chtel zkusit, necht napise do zpravy. Je kousek od Sterbohol.

honzaj.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.06.2016 19:55

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od honzaj. »

ahoj
Doporučil bych Autoplus Praha. Jsou v Kunraticích. Vždycky když ta jedu, tak mají fajn přístup, zajímají se a snaží se. Žádné že půl hodiny stojím a koukám a nikdo se ani nezeptá co chci. I ceny mají dobré. Mají ceny na webu http://www.autoplus-praha.cz/cenik

ToAsT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 12.04.2016 22:09

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od ToAsT »

HonzaJ ma na foru jen dva prispevky a v obou doporucuje servis Auto Plus. Tak tam tedy urcite nepojedu..

Karel Hrázda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.05.2017 14:57

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od Karel Hrázda »

Dobrý den, já auto dávám do servisu Auto Podbaba v Praze Dejvicích, a co tak čtu Vaše požadavky, tak u mě zatím vždycky všechny splňovali - komunikace na jedničku i rychlá a dobře odvedená práce. Když tak mrkněte na jejich stránky - http://www.autopodbaba.cz/servis, já už bych jinam asi nešel.

milan2211
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.09.2016 19:48

Re: jakej zvolit servis v Praze

Příspěvek od milan2211 »

žádnej - bohužel.
Měl jsem 10let T5 2,5TDI a nikde opravdu nikde neudělali opravu na 100%, ať už autorizovaný servis nebo nějaký pepík v garáži. Všude se spěchá a kvalita jde mimo. Za těch deset let jsem snad zkusil 20servisů (minimálně)
Teď mám T6 tak kdyby někdo opravdu našel dobrý servis budu jen rád

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“