Scirocco 13

Chlubírna..

Moderátor: George

mojito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 06.02.2009 14:32

Re: Scirocco 13

Příspěvek od mojito »

flint73 píše:
mojito píše:No je to 2,0 TSI,výbava max mimo navi a šíbru,manuál,zatím zajíždím,najeto cca 340 km a je....je prostě božský!
Nejvíce mě nadchnulo : zátah motoru,řízení,řazení,perfektní volant,neskutečně dobrý sedáky (TopGear je vyhlásil sedáky roku - už chápu proč),zpracování materiálu (vypadá že přežije snad všechno) atd.
Na co si zvykám : nevidím přední ,,haubnu,,,dále díky sloupku,který je docela vzadu, je horší přístup k pásům (ale je na to fígl),nevím proč je modře podsvícen ukazatel klimy,když je všechno sladěno do červené a bíle (to se napraví) a musím nechat vyměnit zrezlé šrouby (4 ks - uchyty teleskopu kufr, na záruku,je to blbůstka ale nemělo by to ta být.
:mrgreen:

ja měl se šrouby stejný problém, vyměněno zdarma v rámci garance u VW servisu.

Mohl bys dat rocco na moje.auto.cz,ne?

flint73
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.08.2010 10:44

Re: Scirocco 13

Příspěvek od flint73 »

neznám moje.auto.cz

chtěl jsem se jen poradit s někým, jaký volit další tuning, Blow chip a spol...

Uživatelský avatar
Wagiss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 26.10.2010 14:41
Bydliště: Ústí n/L

Re: Scirocco 13

Příspěvek od Wagiss »

:-) Zelená je moc krásná barvička a tomu auto sluší jak pr**l na záchod :-) :-D taky mám zeleňoučký autíčko :-) a sem spokojenej s barvou :-)

wzcom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 07.11.2011 15:55

Re: Scirocco 13

Příspěvek od wzcom »

Tak konečně jsem našel někoho, kdo má stejnýho krasavce... :) mam 2.0TSI v bílý.. mam ho zatim tyden a sdilim Tve nadsene pocity! :)) je to fakt parada!

Doufám, že se tu do budoucna potkáme s více majitelema... :drinks:
VW Scirocco, 2.0TSI, 147kW

Uživatelský avatar
pulse
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 11.01.2012 22:14
Bydliště: Most

Re: Scirocco 13

Příspěvek od pulse »

Tak já mam Scirocco 1.4 TSI R-line, bílý a taky shanim, nejaky rady na dalsi tuning, premyslel jsem o blow off, ale na 1.4 nezni nic moc s 2.0 TSI uz lépe . Jinak zatím uprávy co jsem si dával: Rádio s navigací a parkovací kamerou, chromovaná koncovka výfuku a ted přemýšlím, že bych si koupil sportovná pedály z nerze. oceli nebo něco jinýho, ne moc drahýho. Nějaký typ ?

Uživatelský avatar
Lucas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Scirocco 13

Příspěvek od Lucas »

original nerez na vw scirocco ;) http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=217820" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Scirocca členù“