Scirocco mkIII zo SR

Chlubírna..

Moderátor: George

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Scirocco mkIII zo SR

Příspěvek od tweetyna »

mě v jakékoliv barvě, ale hlavně v riegeru :)
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

mojito
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 06.02.2009 14:32

Re: Scirocco mkIII zo SR

Příspěvek od mojito »

tuzko píše:cierne som aj ja videl.Tiez pekna farba pre toto auto.Tak taky som aj ja.ja ked vidim pekne VW hned som vzruseny a vsetci mi hovoria ci mi sibe zase.Proste VW FOREVER :D

Mojito - konečně někdo kdo má tady nový rocco :lol: ...pokud pojedeš do ČR mohli bychom dát srazík (na spoustu věcí bych se chtěl zeptat - taky najeto cca 11 000 km),v galerce na http://www.scirocco.cz" onclick="window.open(this.href);return false; mám pár fotek rocca,ale pokud se chceš mrknout na mou recenzi a foto tak mnohem víc je tady : http://moje.auto.cz/Mojito-s-Feferonkou ... licko.html" onclick="window.open(this.href);return false;
btw - ty večerní fotky jsou perfektní a samazřejmě chválím výběr vozu,máš vkus :lol: . Mohl bys tam i rocco hodit,je tam spousta kluků ze SR a brzo bude sraz ve Vysokých Tatrách,navíc bych tam měl na moje.auto.cz konkurenci :oops:

Uživatelský avatar
tuzko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 27.07.2009 12:58
Bydliště: Slovensko, Banska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Scirocco mkIII zo SR

Příspěvek od tuzko »

Recenziu som si kukol.Krasne si to tam popisal.Jasne aj ja by som sa rad stretol a pokecal o vselicom ohladne auta.Mas krasnu farbu...sa musia ludia obzerat.Ja ho mam uz 4 mesiace a ludia stale kukaju na Rocco,som rad ze som sa rozhodol pre tento model od VW.Je nadherny a tie jazdne vlastnosti.Uplne parada,da sa na nom dositosti vysantit.Mas velmi pekne fotky na moje.auto.cz
A aj ty mas vkus,musim uznat,mas taku fajnotku.A otazka na teba,je velky rozdiel medzi comfort a sport podvozkom.Aj ja som chcel kopu veci v doplnkovej vybave,ale som rad ze vydalo aspon na auto.A musim sa uskromint s tym co mam,aj ked je tam toho hodne uz v zaklade :) ale vsetci my hovoria ze so xononami by to uz nemalo chybu :) a tie listy co tam mas na prahoch som uz aj ja pokukaval.Ale fakt chcu za to nekrestanske peniaze.A co kradnem :D a dik za pochvalu za tie nocne foto.Mohol by si sa aj ty zastavit na SR,vidim ze dost cestujes podla toho co mas tie komentare pod fotkami.Dame nejaky mini zrazik.Ja do ciech pojdem tak za dva mesiace a stale stojime za Brnom v mestecku Velka Bites.Velmi rad si vymenim skusenosti,poznatky a zazitky s tymto krasnym autom.Asi si budeme mat co rozpravat na velmi dlhu dobu.Ja uz mam 15tis km a to som dal za prvych 5tyzdnov 5tisic :D :D :D :D my vsetci hovorili ze mi uz dobre hrabe :) potom som musel odist na dva tyzdne do zahranicia (bez auta) to co som prezival ani nejdem pisat.Ked sme sa vracali som odpocitaval kazdy kilometer.A ta radost ked otocis klucikom sadnes a vezies sa domov dalsich 300km v noci.V noci jazdim najradsej,ten podsvieteny interier nema proste chybu.Jedina vec co mozem vytknut,asi mi das za pravdu.Na dverach tie madla v tvare trojuholnika neprijemne vrzgaju,a to uz od nova.Ked sa ich dotknes,alebo otvaras dvere.Troska to inzinieri z wolfsburgu odflakli :( ale to je asi jedine co sa da Roccu vytknut.Inak davam plny pocet :)

Odpovědět

Zpět na „Scirocca členù“