Georgeho scirocco

Chlubírna..

Moderátor: George

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Georgeho scirocco

Příspěvek od George »

Tak sem si řekl že by sem mohl založit téma o svým autě... Nikdo ho ještě nikdy neviděl, někdo tvrdí že ho ani nemám a tak podobně. :santa: Tak aby jsem to uvedl na pravou míru. To auto si stavim pro radost, nemam potřebu ho někomu ukazovat atd, jestli někdo nevěří že ho mám, tak at si. Já sem jeho pytlík taky neviděl a věřim že ho má. :fuck2: Ale bohužel nemam tolik peněz a už vubec žádnej čas na to aby sem na něm mohl makat jak chci, tak se to prostě táhne. (ale už pracuju na změne zaměstnání a vubec všeho, tak snad :mrgreen: ) Takže to jen tak na uvod... 8)

Pro ty co to zajima, chtějí vedět co mají a nemají ostatní, se rád rozdělím. Probral sem pár fotek takže tady udělám takovou menší fotoreportáž, snad se nebude nikdo zlobit. Takže vlastním MK2, verze scala (modrá), bohužel papírově MK1.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Originál byl motor 1,6 karbec, ale předchozí majitel kvuli tekoucímu benzínu vyměnil motor za 1,8 EX, bohužel přestříhal všechny kabely a napojil je elektrikářskejma "čokoládama" Autu klouzala spojka, brzdy nic moc, nicméně jelo. Spojka se udělala, brzdy se použily ATE powerdisk a hned bylo veseleji. Pak nastala otázka co s koly. nejdřív byl pokus se 17ti palcema :fuck2:
Obrázek
Ale to bylo bohužel moc a ještě ty kolečka byly značně zničený :'( Nevadí, nakonec přišli uplně nový dezenty a dušička měla pokoj. :fuck:
Obrázek
Ovšem se ukázal problem ::) kola nešly přes brzdy, prostě mají blbé ET. Nevadí, vyřešíme podložkama, takže vepředu mám 1cm a vzadu 2cm podložky. :santa: Nojo, jenže to bylo takový divný. ::) Tak se sehnali sport pružiny a autí šlo k zemi. :lol: Sice kleslo, ale furt se mi to nějak nelibí, takže výsledně by sem tam chtěl mít vejškově stavitelnej podvozek, ale to je daleká hudba budoucnosti.
Obrázek
Obrázek

To by bylo asi vše co se týče podvozku a kol. Dál bych rád navázal na již zminovanou výměnu motoru předchozího majitele. Problemy s elektrikou na sebe nedali dlouho čekat, takže jsem řešil spečené kabely, nefunkční přístroje atd atd, až jsem si na to musel vzít pomocnici :blee: :lol: :zada:
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Jak je již z fotek vidět, v autě je vyndaný interier, protože jsem řešil problem s tim že mam mokro na podlaze. Odkrytím koberce jsem narazil, naštěstí jen na povrchovou korozi. Takže interier ven a odstranuje se. Autí si někde očividně lehlo na břicho a byla dírka v podle kudy tekla voda a držela se v koberci. ::)
Co se uprav týče, mám raději sportovní pojetí než nějaké spoilery atd, takže se i interier nese ve sportovním duchu. Volant, budíky (už nejsou-chystám nove 16V) pedály(taky budou jiné :santa: ) a sport pásy.
Obrázek
Obrázek

Bohužel praxe ukázala, že sport pásy a obyč sedačky nejdou dohromady, tak přišli ke slovu sportovní racelandy (polohovatelný, žádný skořepiny)
Obrázek
Fotka sice nic moc, bohužel lepší zatím není. ;) Jsou to černé sedačky s imitací alcantary a kuže. :) Sedí se v nich špičkově ;D

To by bylo asi tak vše co se interieru týče a mužeme se věnovat motoru. Ten dostal novou spojku, zgenerálkovala se hlava, nové rozvody, 4bod svíčky bosch, kabely a takový ruzný kravinky ;D Byl pokus ještě o leštěný duralový řemenice:
Obrázek
ale nějak nebyl čas to dořešit :)

A pak přišel velký zlom....
Obrázek

Originál scirocco Mk2 1,8 16V, včetně orig TP, takže bylo jasno. kastle na něm nebyla nejlepší, bylo bourané atd, takže v současné době se zabývám přestavbou své modré skalušky na 16V.
Modrák:
Obrázek
Nutná zkouška jestli na větší brzdy pujdou má kola:
Obrázek
Už polorozebraný 16V...
Obrázek


Takže co se týče současnosti až budoucnosti, zabývám se přípravou modráčka na lak (barvy ví jen pár lidí a ti doufám že je neprozdradí :) ) uplného rozebrání 16V, totálním repasem všeho (brzdy,motor,nejspíš i převodovka,podvozek atd) a následnou kompletací všeho dohromady. V zásobě mám ještě nějakou hudbu ( alpine,magnat,carpower,sinus live,kicker...) a další nějaký blbiny. Bohužel, ještě mě to vyjde na moc a moc peněz, takže se to bude táhnout dál a dál a dál :'( Takže ted očekávám Vaše názory, dotazy, kritiku atd atd :fuck2:

S pozdravem, Křeček 16V :santa: :santa: :zada:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od GTI1 »

To máš před sebou hektar práce,ale ty kola bych dal jiný.Takhle to je moc usedlý...
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

Uživatelský avatar
radeksci
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od radeksci »

Pěkné, jen tak dál. Důležité je aby se auti líbilo tobě,na názory jinejch se vykašli.
Touran 5T 2,0TDI DFEA 110Kw DSG Highline
Scirocco 1,8 GTII 1992 original youngtimer

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od George »

kola zustanou tyhle, akorat se časem změní rozměr gumy. A jinak díky :)
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tweetyna
Pilot
Pilot
Příspěvky: 816
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od tweetyna »

Pěkná AUTObiografie :lol: no ale je vidět že na tom aspoň opravdu makáš a to se cení :wink: tak se těším až budeš na srazíku. A souhlasím s radkemsci - kašli na názory druhých, stačí že se jimi občas trápím já :mrgreen: důležitý je jak se auto líbí tobě :wink:
http://www.extra-tuning.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od George »

tak aby sem taky něco připsal, tak motor 16V už je venku, spojka taky, takže se začíná s repasem, ještě repasákuju poloosy, a připravuju sport silentbloky na celý auto... :twisted: V sobotu sem dělal nácvik motnáže alarmu a centrálu (ne na svým :D )takže sem vědomostma opět dál. Jinak už sem konečně sehnal a objednal kolejnice na sedačky no a tak nějak všeobecně se v tom pomalu ale jistě matlam patlam dál 8O :lol:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od C3 »

8) vzdycky jsem vedel,ze scirocco mas :D :D

chlape bezva :-) drzim palce s praci a casem ;) vim co to je ;/ zni to zatracene dobre;) tak se s tim pak taky pochlub,az to bude... :-)
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od Willdaa »

Pekny :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Dandi
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1548
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: VW-club.cz

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od Dandi »

Willdaa píše:Pekny :wink:
co k tomu víc říct ,taky ,že jo....ale mněl si koupit to moje ,mněl bys ještě hezčí :mrgreen:
TodayTomorrowLexus

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od George »

Hehe, děkuji kluci :lol:

To dandi: nee neměl :P
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
filipo001
Závodník
Závodník
Příspěvky: 633
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jinocany
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od filipo001 »

pekny to vuz,jen tak dal...

sciro 1.8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 19.05.2008 22:40
Bydliště: Dalešice, Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od sciro 1.8 »

jj. pěkný. mám ten samý problém. čas a peníze. nevíte někdo jak to je na STK kdybych chtěl svýho mazla rozšířit. rieger nabízí pěkný plasty (lamino)

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od George »

nový dááárčeky :mrgreen:
Přílohy
poweeer.jpg
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
filipo001
Závodník
Závodník
Příspěvky: 633
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jinocany
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od filipo001 »

pan je gurman... :wink:

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Georgeho scirocco

Příspěvek od Thomas »

HADE :mrgreen: Uz sem ti rikal jak ti ty Powerflexy zavidim? :lol:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Odpovědět

Zpět na „Scirocca členù“