Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: GOLF III nestartuje
PříspěvekNapsal: 20.03.2018 00:34 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

08.01.2017

11

Zdravím všetkých. Tak nakoniec mi to nedalo, nakoľko som neveril tomu, že motor je KO. Nešlo mi do hlavy, že to má predsa len tendenciu krátkodobého odpálenia valcov. Rozvody, doprava paliva aj elektrika OK. Dal som to jednému machrovi čo to vyriešil a opravil. Popísal som mu okolnosti a čuduj sa svete, po štyroch hoďkách auto plne pojazdné :-) No a závada? Celý problém bol v upchanom katalyzátore !!! Auto chytá na brnk a jednoducho plnohodnotne funguje :-)

PříspěvekNapsal: 20.03.2018 22:10 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

22.11.2007

11604

28 kiláků od našich

A jak jsi dospěl k tomu,že válce 3 a 4 nemají tlaky?

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 25.04.2018 00:23 
VWjunior
VWjunior

Hodnost:

VWjunior

08.01.2017

11

No tak tie tlaky mi ozrejmil jeden maník, kde bolo auto predtým, na základe toho, že to vypľulo olej cez sacie potrubie až do vzduchového filtru. To mi nedalo a tak som to hodil tomu machrovi. Ten vlastne zistil, že je upchazý katalyzátor. Tak ho vymenil a auto fičí, ako predtým :-) Plyny nemali kadial unikať a to dusilo motor. Hneď som na radu toho machra vymenil olej (bol pomiešaný s benzínom) a olejový filter.

Předmět příspěvku: Re: GOLF III 1.8 55kw AAM nestartuje - startuje
PříspěvekNapsal: 29.05.2018 23:35 
Jezdec
Jezdec

Hodnost:

Jezdec

29.05.2018

1

Zdravim všechny , prosim Vás měl bych pár hloupých dotazů. Nejsem elektrikář.... proto mám hloupé dotazy.

1) je normální když se mi podaří auto nastartovat aby na tech kovových krytech od kabelů co se převlíkají přes svíčky byl proud ????

2) ohledně startování - přijdu k autu , otočim klíčkem a když začnu startovat tak se roztočí startér ale auto nechytne. jde slyšet jak se točí ale nic se neděje. takhle to se stane klidně i 8 krát než auto chytne a když chytne tak motor divně a hlavně nepravidelně spaluje benzin , jakoby vynechával malinko . udělal jsem video na youtube tak pokud můžete tak na koukněte aby jste viděli co to přesně děla

3) když jsem měnil pod karburátorem těsnění je potřeba nějak nastvavit znovu tu klapku ,????

4) kde musí být motor ukostřen ???

5) diagnostika napsala jen Halluv snimac nebo neco takovyho a teplotni cidlo. obe uz opraveno.

tady je odkaz na to video jak to vypada při startovani - https://www.youtube.com/watch?v=Y9tfZNZSBoU

Děkuji za veskery napady a reakce. Jsem uz zoufalej....

Předmět příspěvku: Re: GOLF III 1.8 55kw AAM nestartuje - startuje
PříspěvekNapsal: 14.07.2018 22:40 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

20.02.2010

1313

slovensko

[quote="Cucan88"]Zdravim všechny , prosim Vás měl bych pár hloupých dotazů. Nejsem elektrikář.... proto mám hloupé dotazy.
nie pohoda, takže:

1) je normální když se mi podaří auto nastartovat aby na tech kovových krytech od kabelů co se převlíkají přes svíčky byl proud ????

nie je. ak máš na obalovacích plechových krytoch VF káblov čo máš na sviečkach nejaké napätie, potom evidentne dochádza k prierazu izolácie káblov. Máš dve možnosti. A to: opatrne z tých káblov dať dole všetky tie tieniace plechy. Okamžite sa ti zväčší el. náboj prichádzajúci na sviečku, a lepšie bude odpalovať. Druhá možnosť je vymeniť káble za nové.
Ešte taká drobnosť ani jeden kábel od indukčnej cievky po sviečky by nemal mať viac 9k ohm. Ak bude mať nejaký kábel nad 9k vymeniť kábel.

2) ohledně startování - přijdu k autu , otočim klíčkem a když začnu startovat tak se roztočí startér ale auto nechytne. jde slyšet jak se točí ale nic se neděje. takhle to se stane klidně i 8 krát než auto chytne a když chytne tak motor divně a hlavně nepravidelně spaluje benzin , jakoby vynechával malinko . udělal jsem video na youtube tak pokud můžete tak na koukněte aby jste viděli co to přesně děla

najprv skús tie zapalovacie káble, ak budeš ich vymienať daj zn. BERU. skontroluj ešte viko a palec rozdelovača či nemajú opálené kontakty,

3) když jsem měnil pod karburátorem těsnění je potřeba nějak nastvavit znovu tu klapku ,????

nie, tú nemusíš nijako nastavovať

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]