GOLF III nestartuje

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Ritschik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.05.2015 08:29
Bydliště: trutnov

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od Ritschik »

A kdyz sem tam nic nenasel co by to mohlo delat ??
Golf 3 1.6 55kw
Toyota corolla e9 gti

Ritschik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.05.2015 08:29
Bydliště: trutnov

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od Ritschik »

Mam moznost nechat uplne zrusit imobilizer z řj mysliš ze by to stalo za pokus ??
Golf 3 1.6 55kw
Toyota corolla e9 gti

Ritschik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.05.2015 08:29
Bydliště: trutnov

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od Ritschik »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=207294" onclick="window.open(this.href);return false; tady popisuje presne to co mam i ja za problem jen nevim co s tim imobilizerem je a jak se toho rychle zbavit
Golf 3 1.6 55kw
Toyota corolla e9 gti

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od KOŠŤÁL »

A když máš podezření na immo,zkusil jsi jinej klíček?
Obrázek

Ritschik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.05.2015 08:29
Bydliště: trutnov

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od Ritschik »

Kdyz sem to kupil dostal sem k nemu jen 1 a jeden sem si nechal pridelat ale bez cipu cip mam nallepenej na spinacce :-) klasika :-)
Golf 3 1.6 55kw
Toyota corolla e9 gti

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od KOŠŤÁL »

A neupadnul?
Obrázek

Ritschik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.05.2015 08:29
Bydliště: trutnov

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od Ritschik »

Nn je tam
Golf 3 1.6 55kw
Toyota corolla e9 gti

Ritschik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.05.2015 08:29
Bydliště: trutnov

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od Ritschik »

tak problem byl dnes uspešně odstranen takze pokud by vam 1,6 55kw nenatocila tim zpusobem ze do motoru nepusti benzin ani elektriku je to halluv snimač v mem pripadě sem musel koupit a vymenit celej rozdělovač a jede zas jak drak :-)
Golf 3 1.6 55kw
Toyota corolla e9 gti

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od TheNeal »

A tohle diagnostika nehlásila? O.o

Ritschik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 01.05.2015 08:29
Bydliště: trutnov

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od Ritschik »

Hlasila ale jenom jednou skousel sem natocit nic pichnu to na diagnostiku tak mi to napsalo chybi informace o otackach smazal sem chybu zkousel natocit a uz se to neobevilo sem rad ze uz je po problemu jen ted budu muset seridit predstih :-)
Golf 3 1.6 55kw
Toyota corolla e9 gti

Pavlous5319
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 14.06.2015 20:30

Re: nestartuje ?

Příspěvek od Pavlous5319 »

potřebuju radu,kamarádi.Mám golfa 3,1.6 když jedu do práce tak někdy chytne na drc a jedu,a taky se stává že i když je motor studenej nebo teplej tak chytne až na po druhy nebo na po třetí.Palivový filtr je nový,halluv snímač novej,už si nevím rady.Pomožete mi poradit?Chytne a hned chcipne.

Uživatelský avatar
TheNeal
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1683
Registrován: 28.12.2012 12:31
Bydliště: Ústí nad Labem/Hradec Králové

Re: nestartuje ?

Příspěvek od TheNeal »

Vždyť odpověď na svojí otázku najdeš v tomhle vlákně. :D Tzn. já bych vsázel na imobilizér.

miro680
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 08.01.2017 02:19

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od miro680 »

Ahoj všetci. Golf 3 1,6-55kW mi nechce naskočiť. Problém mi nastal tak, že sa mi rozsypal imo zn. CLIFORD. Nič lepšie ma nenapadlo, ako to vycvakať. Po yycvakaní som to nejako pozapájal (pokus omyl-no do skratu), aj to klepalo ale strašne a len na voľnobeh. Do otáčiek to nešlo. Potom mi to chalan prekábloval vraj do pôvodného stavu, ale nechce stále naskočiť, len to točí. Vymenil som palivový filter, sviece, káble, rozdeľovač bol menený spolu s cievkou pred dvomi mesiacmi, akumulátor aj relé čerpadla sú dobré. Niekde som čítal, že tieto modely mali chybné palivové čerpadlá. Čerpadlo tlačí ale neviem pod akým tlakom. Mohla by to byť azda táto možnosť, alebo chyba tlakového regulátoru paliva? Rozmýšľal som aj nad tým, či sa nemá nejako preprogramovať RJ ak bol úplne demontovaný imo. Ak niekoho niečo napáda skúste poradiť. Vôbec sa nevyznám v motoroch ani elektrike. Chcem to spojazdniť pre syna. Ďakujem

Včelák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 10.03.2008 18:56

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od Včelák »

Ahoj, mám podobný problém u 1.8. 55kw 1996, Jel jsem vše Ok, zastavil jsem a po dvaceti minutách přijdu k auto a auto nechytá, pouze točí jak o život. Po přečtení místního fóra jsem postupně kontroloval cívku, ta jiskru dávala, rozdělovač, svíčky atd. Vše se zdálo ok, zkusil jsem nastartovat a chytlo to, přikládal jsem to nějakému kabelu nebo pod. Po 20 minutách jízdy mi to na volnoběh samo chcíplo a už jsem nenastartoval, opět motor jen točil ale nechytl. Znovu jsem koukl na cívku a jiskru nedává, moje otázka zní, má cívka nějakou samostatnou pojistku někde, případně jsem se zde dočetl, že by to mohl dělat Hallův snímač, je u těchto motorů přímo v rozdělovači ? A asi ta nejdůležitější otázka, mohl by vadný hallův snímač způsobit, že by to samovolně chcíplo, nebo tohle spíš ukazuje na tu cívku ? Nedivte se za možná stupidní dotaz, ale moc tomu nerozumím. Díky

miro680
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 08.01.2017 02:19

Re: GOLF III nestartuje

Příspěvek od miro680 »

Záhada je rozlusknutá. Valec 3 a 4 nemá tlaky. Nasávajú olej. Motor je ko. :-(

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“