Problémy s topením

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
GOLF10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 342
Registrován: 10.11.2008 13:43

Problémy s topením

Příspěvek od GOLF10 »

Mám teď problém s topením mého golfa1,8 66kw.Na autě je nyní již vyměněno s tímto problémem tohle za nové-vodní čerpadlo ,termostat,radiátor topení,plastové příruby na motoru,víčko na nádobce chlazení.Zkontrolovány všechny hadice na topení a chlazení průchodnost,vše v pořádku,kontrola těsnosti systému v pořádku,kontrola spalin v chladící kapalině v pořádku.Na autě se pořád zavzdušňuje radiátor topení.Chlazení funguje tak jak má,i funkce termostatu taky.Auto začne topit tak na 50% po min. 10 km.Jinak na kratší jízdy vůbec.Stará vodní pumpa byla namontována do jiného auta tam jela bez problémů.

Poraďte jestli už se setkal někdo s tímto.Zkoušel jsem to odvzdušnit povolením sponky na topení to fungovalo chvíly na druhý den už ne.
Vím ,že to je tak jednoduchý motor ,ale tohle mi už hlava nebere, co s tím je.
ex.Fiat Punto 1,2 LPG HL Propan nákupní taška
ex.Škoda Fabia combi 1,2HTP LPG BRC P&D
ex. VW Caddy 1,4 2008 LPG
Škoda Roomster 2015,1,4 16 V Ambiente LPG BRC
CITROEN BERLINGO XTR 1,5 96 kW 8 AT

Uživatelský avatar
Vita_boy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 29.07.2010 07:34

Re: Problémy s topením

Příspěvek od Vita_boy »

tak zkus natlakovat celej chladící systém vzduchem, napřed za studena pak po zahřátí a někudy to musí jít ven, když to jde někudy dovnitř.Sice píšeš že kontrola těsnosti byla provedena, přece se tam ten vzduch neobjevuje mávnutím kouzelného proutku.. :-)
Golf III 2.0 16V ABF

GOLF10
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 342
Registrován: 10.11.2008 13:43

Re: Problémy s topením

Příspěvek od GOLF10 »

Jo kontrola byla provedena natlakováním systému s chladící kapalinou.Už jenom zbývá tak sundat hlavu, zkontrolovat těsnění, kontrola celé hlavy jestli je v pořádku.Tam už asi jiného není co kontrolovat.Chlazení se ale nepřehřívá,motor funguje v pohodě.Už jenom asi tohle sundat a uvidí se co z toho vyjde.
ex.Fiat Punto 1,2 LPG HL Propan nákupní taška
ex.Škoda Fabia combi 1,2HTP LPG BRC P&D
ex. VW Caddy 1,4 2008 LPG
Škoda Roomster 2015,1,4 16 V Ambiente LPG BRC
CITROEN BERLINGO XTR 1,5 96 kW 8 AT

lukasn7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 14.11.2010 11:12

Re: Problémy s topením

Příspěvek od lukasn7 »

jak si to vyřešil mám podobný problém?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“