..::otáčky::..

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
noreking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

..::otáčky::..

Příspěvek od noreking »

Ahojte potreboval bych poradit...mam problem s otackama mam VW Golf 3 1.4 95r.v. a od vcerejska mi zacali nejak blbnout otacky...proste mi to drzi volnobeh tak 700-900...no a taky mi to chcipa pri jizde kdyz vyradim ale ne vzdycky....nedavno jsem menil lambdu ......Kdyby se uz stim nekdo setkal prosim poradte :( Dekuji za kazdou radu :wink:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaSk »

700-900 je eště celkem normální, ale řek bych to na filtr paliva, nebo přímo na nějaký částečky něčeho
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

noreking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noreking »

prave aji tedka rano kdyz jsem chtel nastartovat tak mi to skoro vubec neslo.....vyskoci to na 1000 otacek a pak to proste chcipne...no urcite asi bude rozumnejsi kdyz to hidm do servisu....ja jsem se chtel jenom tak zeptat jestli treba nemel takynekdo takove problemy... :(

Uživatelský avatar
ŠAFA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 239
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ŠAFA »

noreking píše:prave aji tedka rano kdyz jsem chtel nastartovat tak mi to skoro vubec neslo.....vyskoci to na 1000 otacek a pak to proste chcipne...no urcite asi bude rozumnejsi kdyz to hidm do servisu....ja jsem se chtel jenom tak zeptat jestli treba nemel takynekdo takove problemy... :(
Zajet na diagnostiku vzdy kdyz sem mel problem s necim podobnym tak pres net sem vyresil kulovy tam mi hned rekli co muze byt pricinou....
:: ŠAFA ::
BMW e36 328i Touring
VW Golf IV 1.6
/ex: Golf III 1.8, Golf II GTI 16V, Polo 6N 1.4/

Uživatelský avatar
buxy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 150
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia - east
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od buxy »

Mám ten istý motor a mal som to samé. Vyriešila to výmena sviečok a káblov.
Generation GOLF !!!!

noreking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noreking »

buxy píše:Mám ten istý motor a mal som to samé. Vyriešila to výmena sviečok a káblov.

ok ..zkusim to hnedka zitra...DIk za radu :wink:

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

ja som mal podobny problem a bola to spinava skrtiaca klapka
Obrázek

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: ..::otáčky::..

Příspěvek od Master »

noreking píše:Ahojte potreboval bych poradit...mam problem s otackama mam VW Golf 3 1.4 95r.v. a od vcerejska mi zacali nejak blbnout otacky...proste mi to drzi volnobeh tak 700-900...no a taky mi to chcipa pri jizde kdyz vyradim ale ne vzdycky....nedavno jsem menil lambdu ......Kdyby se uz stim nekdo setkal prosim poradte :( Dekuji za kazdou radu :wink:
Doporucil bych
-Kontrolu pameti zavad VAG
-Kontrolu prisavani falesneho vzduchu (podlozka pod vstrikovanim, posilovac brzd atd...)
-Kontrolu/vymenu pal. filtru
-Kontrolu/vymenu svicek, vika rozdelovace, palce a kabelu
-Kontrolu potenciometru skrt. klapky, servo-nastavovace volnobehu a vubec regulace volnobehu komplexne

Uživatelský avatar
datam
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od datam »

Ja som mal niečo podobné. Voľnobeh mi lietal od 500 - 1000 ot/min. Škrtiaca klapka - vyčistenie zabralo.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“