ABF upravy ?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Konwa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 05.02.2012 14:44
Bydliště: Valašsko

Re: ABF upravy ?

Příspěvek od Konwa »

Ahojte, po par letech bych tohle tema zase ozivil. Mam taky abf, sice v ibize, ale jsme rodina, ne :mrgreen: Resim ted svody, koupil jsem nerezove noname svody, samozrejme nepasuje jedna z prirub, co se dava na blok. Je vyosena o nekolik stupnu, musi se riznout a dopasovat primo na aute. Jedna z otazek je, nechat radsi origo svody nez nejake sunty, o kterych nezjistim vubec nic? Cetl jsem tady, ze ty origo svody nejsou spatne. Kdyz uz jsem ty nerezove koupil, rad bych je tam i nasadil.

Ted otazka na nekoho, kdo vi jak udelat vyfuk u atmosfery. Ted to prdi vsude kolem, auto nema vykon a byvali majitele dok*rvili co mohli. Misto katu je rezonator a ve spojeni z 2 trubek do 1 to neni dovarene a fouka to v tom spoji ven. Rad bych zachoval prumer od svodu, vystup z nerezovych je 60mm, z origo svodu zatim nevim. Nechat tlumice? Kat? Ciste trubku a az na konci tlumic? V priloze 2 foto.

S autem nejezdim denne, mam to jako vikendovku, ale jsem typ cloveka, ktery se radsi zepta driv nez se zacne rezat a rad bych udelal neco, co bude mit uzitek.
Přílohy
IMAG0197.jpg
IMAG0193.jpg
DSC_0231.JPG
golf gti 16v projekt

bik3r
Závodník
Závodník
Příspěvky: 677
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ABF upravy ?

Příspěvek od bik3r »

Po tom co mi popraskaly origo svody, jsem dával podobný jako jsou na fotce, výrobce TA technix, prostě levná kopie supersprintů a taky to nebylo všude provařený, po zavaření je mám na autě už cca rok a zatím OK. Kat tam nemám, ale jelikož to mám na každodenní provoz, tak jsem nechal oba sériový tlumiče, ale i tak si to ve vyšších otáčkách dost zařve... s výfukem nevím, podle mě je nejdůležitější, aby to po lambdu bylo všechno utěsněný a nemohlo si to nikde přisávat, pak už je to jenom o tom jak moc to dělá velkej bordel, nemyslím si, že má na výkon nějakej zásadní vliv jestli tam jsou oba, jeden nebo žádnej tlumič, ale třeba se pletu... jo a místo katu mám rezonátor
GIII GTI 2.0 16V ABF

Uživatelský avatar
Konwa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 05.02.2012 14:44
Bydliště: Valašsko

Re: ABF upravy ?

Příspěvek od Konwa »

No to je ono - aby po lambdu bylo vsechno utesnene, jenze me to vsechno vyjde ven jinudy nez to k lambde vubec dojde, samo prehanim :mrgreen: Bohuzel jsem prisel o veskery kroutak tim jak to vsude prisava. Nejradsi bych sehnal 1. dil jety a koupil kat s vyssi propustnosti.
Přílohy
hks_07.jpg
hks_07.jpg (28.2 KiB) Zobrazeno 742 x
hks_06.jpg
golf gti 16v projekt

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“