škrtící klapka na 1,4ce

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaSk »

ptazz píše:No já si myslim že s tou klapkou zbytečně blázníte,já osobně bych jí hnedle neměnil,maximálně zkusit pujčit od někoho,ale myslim že tim to stejně nebude,ale jinak co jí zkusit pořádně vypucovat než jí měnit,myslim aby pořádně dosedla.

To Stepix: Proč ti to nejde napíchnout na VAG?
Nevim, jak to má kdo vážný, ale mě se stává to, že se zaseknou otáčky na určité hodnotě - moc zábavný, když předjíždíš, řadíš apod...výkon si zastagnuje, popřípadě to za jízdy chcípne (to že to chcípá u rozjezdů bych pominul)
Všichni mi nezávisle na sobě řekli, že jde o škrtičku :(
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mara7518 »

ja uz to vyresil,me se oatcky porad houpaly,tak sem ten vstrik(karbec :-))procistil a uz to je pohoda..nez sem dosel ke stadiu vycisteni tak sem mel stejny problem se spotrebou a otackama..ja menil celej vstrik(to pomohlo,kdyz vratim starej tak hned poznam vyssi spotrebu,ikdyz nevim proc.),vymenil sem cidlo prutoku vzduchu,ridici jednotku,prepojil podtlaky(byli uplne blbe),vymenil svicky+palec s rozdelovacem,to by melo byt vse,kazda ta vymena mi pomohla az sem se dostal k tomu vycisteni a bezi to v pohode...snad uz to je doreseny a bude mi to takhle chodit..vasi 1,4 sem poradne nekdy nevidel tak nevim jak moc je to stejny ale mozna vam neco pomuze...jestli to nepomuze tak me nemlatte. :wink:

Uživatelský avatar
ptazz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ptazz »

JaSk píše:
ptazz píše:No já si myslim že s tou klapkou zbytečně blázníte,já osobně bych jí hnedle neměnil,maximálně zkusit pujčit od někoho,ale myslim že tim to stejně nebude,ale jinak co jí zkusit pořádně vypucovat než jí měnit,myslim aby pořádně dosedla.

To Stepix: Proč ti to nejde napíchnout na VAG?
Nevim, jak to má kdo vážný, ale mě se stává to, že se zaseknou otáčky na určité hodnotě - moc zábavný, když předjíždíš, řadíš apod...výkon si zastagnuje, popřípadě to za jízdy chcípne (to že to chcípá u rozjezdů bych pominul)
Všichni mi nezávisle na sobě řekli, že jde o škrtičku :(
No já sem neřek,že to nebude tou klapkou,ale myslim že zas tak v řiti bejt nemůže aby se musela vyměnit,ale nevim no. :roll:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

ptazz píše:
JaSk píše: Nevim, jak to má kdo vážný, ale mě se stává to, že se zaseknou otáčky na určité hodnotě - moc zábavný, když předjíždíš, řadíš apod...výkon si zastagnuje, popřípadě to za jízdy chcípne (to že to chcípá u rozjezdů bych pominul)
Všichni mi nezávisle na sobě řekli, že jde o škrtičku :(
No já sem neřek,že to nebude tou klapkou,ale myslim že zas tak v řiti bejt nemůže aby se musela vyměnit,ale nevim no. :roll:
tak miřekni, co může tu spotřebu natolik ovlivnit :?:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

ptazz píše:No já si myslim že s tou klapkou zbytečně blázníte,já osobně bych jí hnedle neměnil,maximálně zkusit pujčit od někoho,ale myslim že tim to stejně nebude,ale jinak co jí zkusit pořádně vypucovat než jí měnit,myslim aby pořádně dosedla.

To Stepix: Proč ti to nejde napíchnout na VAG?
je to mozny, ze ta klapka by vlastne zavinovala jen vyssi sptorebu pri uplnem zavreni / volnobehu a to je minimalni doba jizdy...

jinak VAG nepripojim, nevim proc... nejde mi signal, proud ano

Uživatelský avatar
ptazz
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 356
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ptazz »

Spotřeba může bejt 4idlem teploty motoru,lambdou,nebo tou klapkou a věci s tím související,jako špatné kontakty atd atd.
Jo a jestli ti nejde komunikace s vagem tak možná že máš nějakej kyks v kabelech a může to spolu mít nějakou souvislost.
Nechci ti do toho kecat,ale nejdřív bych vyřašil tu komunikaci a potom bych řešil nějaký opravy a ne hned bezhlavě měnit spousty věcí.

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

ptazz píše:Spotřeba může bejt 4idlem teploty motoru,lambdou,nebo tou klapkou a věci s tím související,jako špatné kontakty atd atd.
Jo a jestli ti nejde komunikace s vagem tak možná že máš nějakej kyks v kabelech a může to spolu mít nějakou souvislost.
Nechci ti do toho kecat,ale nejdřív bych vyřašil tu komunikaci a potom bych řešil nějaký opravy a ne hned bezhlavě měnit spousty věcí.
pozde, lambda i cidlo jsou new :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“