na benzin se dusí

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
slavik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CV

na benzin se dusí

Příspěvek od slavik »

poradte mam g3 1,8 66kw s lpg,najednou mi to začalo zlobit při jizdě na benzin,přidam plyn nejede a dusi se,musim trochu ubrat ale nema výkon,po nastartování chcípá,na lpg jede bezvadně.v servisu vyměnili pal.filtr a membranu reg ventilu,chvili to bylo ok,ted to zas zlobí,čim to muže být?

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Passta »

Kontrolovali ti palivovou pumpu a tlak paliva?
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
cutik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.b.
Kontaktovat uživatele:

Re: na benzin se dusí

Příspěvek od cutik »

slavik píše:poradte mam g3 1,8 66kw s lpg,najednou mi to začalo zlobit při jizdě na benzin,přidam plyn nejede a dusi se,musim trochu ubrat ale nema výkon,po nastartování chcípá,na lpg jede bezvadně.v servisu vyměnili pal.filtr a membranu reg ventilu,chvili to bylo ok,ted to zas zlobí,čim to muže být?
je mozny ze se ti pridrela palivova pumpa :wink:

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: na benzin se dusí

Příspěvek od Master »

slavik píše:poradte mam g3 1,8 66kw s lpg,najednou mi to začalo zlobit při jizdě na benzin,přidam plyn nejede a dusi se,musim trochu ubrat ale nema výkon,po nastartování chcípá,na lpg jede bezvadně.v servisu vyměnili pal.filtr a membranu reg ventilu,chvili to bylo ok,ted to zas zlobí,čim to muže být?
Jak je udelany ten LPG system? Co dela se signalem z lambda sondy? Pousti ho dal do ECU, odstrihne ho, nebo dela emulaci? -Je mozne ze pri provozou na LPG si ECU uklada spatne adaptacni hodnoty a na benzin to pak nejede... Pro kontrolu zkus odpojit na cca 10min baterku a pak vyzkouset...
-Dalsi varianta je problem v benzinove soustave... (ventil paliva, filtr, tryska cerpadlo...)
-A dalsi varianta muze byt problem s nekterym cidlem (teploty vzduchu, vody...) -> zjistit na VAGu

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“