Zvýšení spotřeby

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

RomeoMontek
Auto bolo robene pre talianov

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

Aha, a este aby som prispel vlastne k teme, tak ja som siel sice len o 1 cm na sirku, a spotrebu som pocitil asi 0.2-0.3l/100km podla MFA

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

apahachi píše:RomeoMontek
Auto bolo robene pre talianov
Tak opravdu 195/65/15 je rozměr vcelku neobvyklej a divím se, že se tam vůbec vejde...řekl bych, že ne....

Snadartní rozměry udává obrázek, to co je navrch může být zapsáno na základě řekněme typového listu apod...ale řekl bych že 195/65/15 je spíš překlep...(já osobně mám v techničáku u spotřeby na svém 2,0 8V údaje z VR6..takže překlepy jsou možný...

zase obrázek + zip jeho...
Přílohy
2007_0323rozmery0001.zip
(183.16 KiB) Staženo 42 x
2007_0323rozmery0001.JPG
2007_0323rozmery0001.JPG (44.87 KiB) Zobrazeno 1036 x
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Witec »

apahachi píše:Tak jak je to potom mozne, ze v technicaku je ten rozmer 195/65? Ze by sa ten fizel pri prepise sekol? Btw, som si vsimol (sice este na zimnych), ze mi tacho ukazuje nepresne. a to pri 60 tacho zhruba 55 kmh real (nie sice podla gps ale tych digitalnych tabul, co meraju tvoju rychlost v obci)
No mají tam v tom prostě bordel, už jsem viděl pár techničáků, kde bylo napsáno něco co nesedělo s homologací, nebo tam naopak třeba nenapsali alternativní použítí alu a pneu, stávalo se to třeba při ztrátě TP a vystavování duplikátu...
Jinak s tím tacho je to normal, nějaká odchylka tam vždycky je a 5km je v pohodě, mě to taky ukazuje +-60 a jedu +-55, prý to je z fabriky nastaveno aby to ukazovalo o kousek víc. Kamoš má GPS a skoro u každýho auta to tak naměřil.

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

Kua, tak a teraz budem mat este problem, ked ma zelenaci zastavia a budu ma je*at za rozmer. A to len kvoli inemu zelenemu muzikovi co nevie riadne opisat udaje :x

Witec
Nezvysuje sa nahodou ta odchylka s vyssou rychlostou? Ved to je dakych 8%. To by znamenalo, ze po dialnici si to mozem zihat 140-150 s cisym svedomim :D

RomeoMontek
Ty mas tu spotrebu vr6 na papieri, ja mam takmer taku v reale :evil: . A bohuzial neviem, kde je problem

Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Witec »

Apahachi :D
No odchylku 10km jsem naměřil až někde kolem 170-180, takže při 140 nevim nevim :wink:

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

apahachi píše:
RomeoMontek
Ty mas tu spotrebu vr6 na papieri, ja mam takmer taku v reale :evil: . A bohuzial neviem, kde je problem
Co to je jako VR6? záleží jak a kde jezdíš, já mám průměr 8,5 cca,jinak ted mesto kolem 10-11...Jinak jestli točíš či ne...

Hele tak se podívej na palivovej filtr,vzduchovej filtr, či s ním jdi na diagnostiku-pokud máš problém tak by to mělo být poznat někde!
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

priblizne taku spotrebu mam i ja (o trochu viac mozno), lenze ja mam na rozdiel od teba o kolko lahsi voz (3 dvere)? o 200kg (tip)? filtre menene, diagnostika nezistila nic

Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Witec »

já jezdím průměr kolem 7,5 litru, po městě max. 9, na dlouhý cesty nenaloženej i 6,5 :wink:

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Tak pokud seš na tom podobně tak to ber jako zkutečnost no..holt je tak zajetej...

200Kg tam nebude rozdíl, je to jen pár slabejch plechů navrch!...Zkus spotřebu měřit, že natankuješ plnou-na jedno cvaknutí pistole...pak si vynulovat km, a jezdit, pak dotankovat na stejný pumpě,stejnej stojan ideálně a zjistit kolik l si dotankoval a kolik km ujel a máš to..třeba ti MFA kecá:-)
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
apahachi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od apahachi »

uz som to skusal, odchylka od MFA bola 0,1 litra. Asi sa s tym budem musiet zmierit :( . A Witecovi len ticho zavidiet :| .

Uživatelský avatar
Witec
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Witec »

apahachi píše:uz som to skusal, odchylka od MFA bola 0,1 litra. Asi sa s tym budem musiet zmierit :( . A Witecovi len ticho zavidiet :| .
tu spotřebu mám při běžné normální jízdě, když jezdím s pedálem na podlaze tak umí i k 10, jinak MFA mi taky ukazuje celkem přesně

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaSk »

OT: Trošku mimo mísu: Když mi na volnoběh neustále kolísají a zase se zvedají otáčky (furt ta ručička jezdí mezi 400-900 ot/min. a někdy i chcípne...čim to muže bejt?
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od selkie »

apahachi píše:Tak jak je to potom mozne, ze v technicaku je ten rozmer 195/65? Ze by sa ten fizel pri prepise sekol? Btw, som si vsimol (sice este na zimnych), ze mi tacho ukazuje nepresne. a to pri 60 tacho zhruba 55 kmh real (nie sice podla gps ale tych digitalnych tabul, co meraju tvoju rychlost v obci)
tolerance, ktera je povolena je 10% +- 4km/h smerem nahoru, (tachometr nesmi podmerovat)...tzn, ze pri skutecnych 100km/h ti to muze ukazovat od 106 do 114 km/h a vsechno je v poradku...vetsina aut je tak nastavena z vyroby, proto treba kauza ohledne rychlosti a bodu, byla naprosto zbytecna a plynula z neznalosti...
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

JaSk píše:OT: Trošku mimo mísu: Když mi na volnoběh neustále kolísají a zase se zvedají otáčky (furt ta ručička jezdí mezi 400-900 ot/min. a někdy i chcípne...čim to muže bejt?
spinava skrtiaca klapka, mal som tento problem
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“