Palivový filtr

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Mudrc
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 367
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/ RC

Příspěvek od Mudrc »

:drv: budu se muset na něj taky podívat ani nevim jak dlouho ho tam mám :?

Uživatelský avatar
bulbus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 430
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bulbus »

Mudrc píše::drv: budu se muset na něj taky podívat ani nevim jak dlouho ho tam mám :?
taky ho budu měnit, je tam celejch 260 000km a už to občas škubne...

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yurik »

je nieco na co treba dat pri vymene pozor? alebo len vleziem do auta a vyberiem ho? nevytecie mi benzin z nadrze alebo nieo podobne?

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od slosi »

Já jsem to měnil minulý týden.Teda měnil mi to kamoš v servisu.Vyteče benzín z toho filtru-celkem dost a taky trochu z nádrže(nebo spíš z hadice),ale to nestojí za řeč.
Na jízdě,nebo chodu motoru jsem žádné změny nepocítil,ale byla prorezlá ta motex páska a za chodu to trošku kapalo.Jsem to asi vyměnil za 5minut 12.Buhví,jak to dlouho kapalo.Jsem teď zvědav na spotřebu,jestli se sníží.A hlavně jsem rád,že jsem někde neblafnul. :fire:
Šlosi

[__)==VW==(__]

Uživatelský avatar
bulbus
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 430
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bulbus »

yurik píše:je nieco na co treba dat pri vymene pozor? alebo len vleziem do auta a vyberiem ho? nevytecie mi benzin z nadrze alebo nieo podobne?
určitě nevyteče

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JonatanCl »

Tak jak to pozoruju, budu to muset udělat taky - auto jede sice tak pořád stejně, ale když jsem ho kupoval, mělo nalítáno 230tkm a teď tam mám skoro 400 tkm a pochybuju, že předchozí majitel něco takového měnil. Motor kolíbe na volnoběh - ale to je docela bolest u 1.8i KE-Jetronicu.
:cry:
Co se týká vyteklýho benzínu - moc toho nevyběhne, jak psali kolegové - akorát asi obsah filtru a trochu z trubek - saje nám to benzín horem - měl jsem s tím kus zimy pekl, když se mi pašík počůrával - mikrotrhlina v trubce mezi nádrží a zásobníkem paliva, který je ještě před filtrem - ten tam většina z vás ani nemá, to je specialita toho mýho šuplíka :lol:
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“