Please help! Stále škube a chcipe :(

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
faekal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Neratovice

Please help! Stále škube a chcipe :(

Příspěvek od faekal »

Zdravim. Tak bohuzel sem nechal karu spravit, coz nakonec stalo 9 litru(pretesneni motoru+novy svody), jenze jezdilo to jeden den a druhej den to zase skubalo tak v osmdesatce ,taxem vyradil ,do toho se rozsvitil olej,pak baterka a pak chcipnul. Potom jeste asi 3 krat behem 15ti kilaku. :( Servisman prej netusi, pripojku nenasel ,prej tam neni nic. Znamej rikal, ze kdyz tam je strikacka, tak tam nejakej jednoduchej pripoj bejt musi a nejspis to bude v tom, ale fakt nevim kam s tim , aby me tam zas nechteli nacpat uplne jiny veci.Nekoho sikovnyho v okoli Neratovic nekdo neznate? :idea:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

jakou pipojku mas na mysli :?:

Uživatelský avatar
faekal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Neratovice

Příspěvek od faekal »

Stepix píše:jakou pipojku mas na mysli :?:
pripojku na ridici jednotku toho vstrikovani ,protoze diagnostika tam neni.

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

ted si mi pripomel, neco okolo TDcka, sem tam nasel OBD2 zastrcku, ale zadnou ridici jednotku to nema, takze mi jaksi nebylo jasny co se tam da tak diagnostykovat. :lol:
to faekal: OBDcko tam musi bejt pokud to ma ridici jednotku :wink:

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ventista »

Vali píše:ted si mi pripomel, neco okolo TDcka, sem tam nasel OBD2 zastrcku, ale zadnou ridici jednotku to nema, takze mi jaksi nebylo jasny co se tam da tak diagnostykovat. :lol:
to faekal: OBDcko tam musi bejt pokud to ma ridici jednotku :wink:
Víš co??Komfortní systém Airbagy...
Obrázek

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

Ventista píše:
Vali píše:ted si mi pripomel, neco okolo TDcka, sem tam nasel OBD2 zastrcku, ale zadnou ridici jednotku to nema, takze mi jaksi nebylo jasny co se tam da tak diagnostykovat. :lol:
to faekal: OBDcko tam musi bejt pokud to ma ridici jednotku :wink:
Víš co??Komfortní systém Airbagy...
zadny bagy to nema ani nemelo :lol: proste tam zadna ridici jednotka neni :wink:

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ventista »

Vali píše:
Ventista píše: Víš co??Komfortní systém Airbagy...
zadny bagy to nema ani nemelo :lol: proste tam zadna ridici jednotka neni :wink:
Mas palubni pc??Nebo diagnotiku,kdyz e ti rozsviti olej a inspakce???
Obrázek

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

nad zapalovačem nic není jo :?:
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

Ventista píše:
Vali píše: zadny bagy to nema ani nemelo :lol: proste tam zadna ridici jednotka neni :wink:
Mas palubni pc??Nebo diagnotiku,kdyz e ti rozsviti olej a inspakce???
Nee, proste kdyz sem dal vyhledat ridici jednotky, tak to nic nenaslo a kdyz sem se pokusel s necim spojit tak to taky neslo :wink:

Uživatelský avatar
faekal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Neratovice

Příspěvek od faekal »

Vali píše:ted si mi pripomel, neco okolo TDcka, sem tam nasel OBD2 zastrcku, ale zadnou ridici jednotku to nema, takze mi jaksi nebylo jasny co se tam da tak diagnostykovat. :lol:
to faekal: OBDcko tam musi bejt pokud to ma ridici jednotku :wink:
a nevis kde tak muze bejt shovany v 1.6 ABU,neni pod tachacem :? Koukal sem do prirucky a nic moc sem tam nenasel, jen ze se mam obratit na odbornej servis, protoze se tam na tom nema co pod*lat ,krome vymeny nejakyho filtru po 30 000 km. :cry:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

Vali píše:
Ventista píše: Mas palubni pc??Nebo diagnotiku,kdyz e ti rozsviti olej a inspakce???
Nee, proste kdyz sem dal vyhledat ridici jednotky, tak to nic nenaslo a kdyz sem se pokusel s necim spojit tak to taky neslo :wink:
tak to neznamena, ze tam neni, ale treba ze nekomunikuje ne? to je muj problem :?

Uživatelský avatar
Vali
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 456
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vali »

Stepix píše:
Vali píše: Nee, proste kdyz sem dal vyhledat ridici jednotky, tak to nic nenaslo a kdyz sem se pokusel s necim spojit tak to taky neslo :wink:
tak to neznamena, ze tam neni, ale treba ze nekomunikuje ne? to je muj problem :?
Ale stejne tam neni nic elektronickyho, to je snad neorezanejsi verze co vyjela z VW. :idea:

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

vyloupni ty kosticky jak je vyhrejvani zadniho okna a podivej se tam jestli tam neni nejaka zastrcka mi to hledali jak pitomy a bylo to tam :) ... jinak to vypada pokud je tam nejaka ridici jednotka ze tam muze byt spatny dotyk na nulak kamosovi to delalo to same muze byt pricpane cerpadlo na benzin co je v nadrzi muze byt spatny rozdelovac muze byt spatny alternator i baterka a nebo nejaky prihnily drat je to mraky zkus nejdriv mrknout na ty kosticky vyloupni je a podivej tam jestli tam neni takova pripojka
NÁHRADNÍ DÍLY A TUNING DÍLY, DOPLŇKY:

WEB: VWSHOP.CZ, TATECHNIX.CZ, SERVISDECIN.CZ - http://www.vwshop.cz, http://www.tatechnix.cz, http://www.servisdecin.cz
MAIL: servis@autokluby.cz
TEL: 735 09 09 79

Uživatelský avatar
faekal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Neratovice

Příspěvek od faekal »

pajice píše:vyloupni ty kosticky jak je vyhrejvani zadniho okna a podivej se tam jestli tam neni nejaka zastrcka mi to hledali jak pitomy a bylo to tam :) ... jinak to vypada pokud je tam nejaka ridici jednotka ze tam muze byt spatny dotyk na nulak kamosovi to delalo to same muze byt pricpane cerpadlo na benzin co je v nadrzi muze byt spatny rozdelovac muze byt spatny alternator i baterka a nebo nejaky prihnily drat je to mraky zkus nejdriv mrknout na ty kosticky vyloupni je a podivej tam jestli tam neni takova pripojka
Kdepak ,vsechno uz sem vyloupal a nic sem nenasel.Tam co ma bejt standartne pripojka (nad zapalovacem) taky nic neni.Baterka je vcelku nova, altik je prej v pohode, tak mozna ten rozdelovac nebo ten drat. Zkousel sem to ted projet po tejdnu a zaclo to zlobit uz pri padesatce po par minutach jizdy.Pak nechtel nastarovat,az tak na 3.pokus, takze s tim fakt moc daleko nedojedu. :cry:

Uživatelský avatar
trickyrider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od trickyrider »

Vyndej popelník a napravo je do strany vysunovací víčko a pod tím je OBD přípojka na VAG

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“