svíčky a silentbloky

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

co je na zpětný montáži ramene škaredýho? měnil jsem teď o víkend stabilizátor a nepřišlo mi, že by měla bejt potíž ho vyndat, šrouby šly povolit v pohodě...
Nehoň mrchu do vrchu - GII 1.8i Helmut

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Příspěvek od jhn »

tak pro tenhle motor doporučují jen NGK BUR 6 ET a pokud máš 2E tak je možný i Champion N 7 BMC
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Příspěvek od Tunmaster »

Yeah píše:co je na zpětný montáži ramene škaredýho? měnil jsem teď o víkend stabilizátor a nepřišlo mi, že by měla bejt potíž ho vyndat, šrouby šly povolit v pohodě...
POžnáš až vyndáš rameno. Ven jde celkem dobře, ale zpátky to jde o poznání hůř. Nějak jsem ho tam nemohl nacpat, právě u toho velkýho silenbloku. Po půlhodině snažení a vyjmenování všech sprostejch nadávek to tam vlezlo. Možná že jsem na to měl opravdu špatnej grif... Zaplať pánbůh že už to mám z krku.

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

jhn : jj, mám 2E
Tunmaster : jsem rád, že Ti to trvalo jen 30 minut, to by odpovídalo mýmu plánovanýmu časovýmu schématu...takže když to shrnu, je to opruz, ale dá se to...
Nehoň mrchu do vrchu - GII 1.8i Helmut

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Příspěvek od Tunmaster »

Yeah píše:jhn : jj, mám 2E
Tunmaster : jsem rád, že Ti to trvalo jen 30 minut, to by odpovídalo mýmu plánovanýmu časovýmu schématu...takže když to shrnu, je to opruz, ale dá se to...
asi tak...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“