volnoběh

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
BerosGolf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.11.2014 16:39

volnoběh

Příspěvek od BerosGolf »

Zdarvím, mám takový dlouhodobý problém :sorry: Mám WV golf 3, 1996, benzín+plyn , můj problém spočívá v tom že při zahřátém motoru cca 90stupňů mé volnoběžné otáčky přesahují 2000 otáček, občas to spadne a jede to v klidu a občas to auto jakoby samo přidává akceleraci. Mam novou baterii, nové kabely, nové svíčky,dokonce jsem s tím byl u plynaře který mi vyměnil plynový filtr a trisky jenomže po ujetí asi 50km jsem jakoby peníze za opravu vyhodil do vzduchu. Zjistil jsem že jsem měl diru v hadici z Filtru vzduchu. Po zalepní této díry se problém na chvily vyřešil. Jenže problém nastal znova , i když jsem zkontrolovat tu oprawenou hadici tak problém trvá. Už si opravdu nevím rady a nejraději bych to auto pustil ze skály i když ho mám moc rád. Prosím nenapadá vas nějaké řešení ??? :( + mi při zahřátem motoru NĚKDY dělá problém vůbec nastartovat i když starter točí ale prostě nelze to chytnout. Děkuji za rady :(

Maros192
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 17.09.2012 14:17

Re: volnoběh

Příspěvek od Maros192 »

Mam podobny problem. NA aute bol namontovane LPG, no ja jazdym bez LPG a mam rovnaky problem.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“