motor nejde vytáčet???,

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

motor nejde vytáčet???,

Příspěvek od OndrIs »

Zdar chlapy koupil jsem si toledo rok 94 motor 2,0 8v 85kw gt auto jezdilo super ale jak sem včera natankoval a jel 120 tak my padaly otačky dolu i když sem měl plyn na doraz a rano auto už nešlo vubec točit a motor mi zdechaval benzinu tam je dost nevite v čem je chyba? :( :cry:

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Re: motor nejde vytáčet???,

Příspěvek od Tunmaster »

OndrIs píše:Zdar chlapy koupil jsem si toledo rok 94 motor 2,0 8v 85kw gt auto jezdilo super ale jak sem včera natankoval a jel 120 tak my padaly otačky dolu i když sem měl plyn na doraz a rano auto už nešlo vubec točit a motor mi zdechaval benzinu tam je dost nevite v čem je chyba? :( :cry:
Může to být dost věcí. V benzínech si sice moc nehovím. Typuju palivovej filtr.

Uživatelský avatar
Tunmaster
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Louny

Re: motor nejde vytáčet???,

Příspěvek od Tunmaster »

OndrIs píše:Zdar chlapy koupil jsem si toledo rok 94 motor 2,0 8v 85kw gt auto jezdilo super ale jak sem včera natankoval a jel 120 tak my padaly otačky dolu i když sem měl plyn na doraz a rano auto už nešlo vubec točit a motor mi zdechaval benzinu tam je dost nevite v čem je chyba? :( :cry:
Může to být dost věcí. V benzínech si sice moc nehovím. Typuju palivovej filtr.

Uživatelský avatar
Chavron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 151
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZILINA

Příspěvek od Chavron »

tak to moze byt od benzinu cez palivovu sustavu, cez sviecky, popripade kopadalsich veci... skus najskor pozriet sviecky potom ten filter..

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndrIs »

už to jede večer sem tam nalil 4 litry benzinu a rano tam nic nebylo a pod autem žadna kaluž tak sem koupil pulku nadrže neteče a pak to nakonec chatlo ale benzinove čerbadlo ma naky jinači zvuk ale už to jezdi normalně ! :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“