ADY netáhne od 4t

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
vain
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 17.11.2011 10:04

ADY netáhne od 4t

Příspěvek od vain »

Zdarec neřešili jste někdo stejnej problém? Jednak motor cuká v tahu v různých otáčkách + od 4 tisíc kdy má začít sranda je to líný. Předem dík za odpovědi

Diagnostika píše závadu lambda sondy, zkoušeli jste ji někdo čistit nebo rozvnou vyměnit?
GIII Cabrio 2.0ADY / GIII 1.6AEE

vain
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 17.11.2011 10:04

Re: ADY netáhne od 4t

Příspěvek od vain »

vain píše:Zdarec neřešili jste někdo stejnej problém? Jednak motor cuká v tahu v různých otáčkách + od 4 tisíc kdy má začít sranda je to líný. Předem dík za odpovědi

Diagnostika píše závadu lambda sondy, zkoušeli jste ji někdo čistit nebo rozvnou vyměnit?
Lambda nová problém zůstává..při přidání plynu motor pocukává :|
GIII Cabrio 2.0ADY / GIII 1.6AEE

Uživatelský avatar
Ymps
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 08.07.2013 20:43
Bydliště: Ostrava (Pustějov)

Re: ADY netáhne od 4t

Příspěvek od Ymps »

Mám stejný motor a určitě bych zkusil zkouknout, jestli někde nepřisává vzduch (i oddych klikové hřídele) a pak zkusit se podívat na svíčky, palec a kabely... ještě mě napadá palivový filtr přicpaný.
VW GOLF III 2.0 8v ADY 85 KW GTI (LPG)

kubinnx
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.05.2016 09:36

Re: ADY netáhne od 4t

Příspěvek od kubinnx »

vain píše:Zdarec neřešili jste někdo stejnej problém? Jednak motor cuká v tahu v různých otáčkách + od 4 tisíc kdy má začít sranda je to líný. Předem dík za odpovědi

Diagnostika píše závadu lambda sondy, zkoušeli jste ji někdo čistit nebo rozvnou vyměnit?
Ahoj, mám stejný problém a chtěl bych se zeptat, jak se ti to povedlo vyřešit? Předem díky! :)

vain
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 17.11.2011 10:04

Re: ADY netáhne od 4t

Příspěvek od vain »

Tak vzduch nepřisává, hadici od klikovky jsem dával novou před pár lety-byla prasklá, ale tehdy to jelo normalně.. po odpojení váhy vzduchu jede jak má, takže jsem koupil no name(1000-2000kč už nevím a zdá se, že dobré... ukáže čas
GIII Cabrio 2.0ADY / GIII 1.6AEE

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“