2.0 2E (sytic-studene start)

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
drate
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 31.08.2011 20:21

2.0 2E (sytic-studene start)

Příspěvek od drate »

v knize furt zuchlaji cosi o 5 ventilu,,ten tam vubec neni,,mam tam na trubce co vede do topeni cidlo,pres neho je propojena podtlakova hadice ktera vede do dalsiho ventilu z kteryho vede hadice do sani az za klapku,,ten ventil zpruchodni tu hadicu kterou si motor nasaje vzduch az za klapku a utomaticky se prida i vic benzinu,jak se cidlo na hadici u topeni ohreje tak pomoci podtlaku zredukuje ten ventil ktere uzavre hadicu do sani a klesnou otacky,,,prave me zajima jestli ten ventil na topeni za studena ma byt pruchozi nebo uzavrene,,,,de me tam moc benzinu,vyfuk smrdi,olej smrdi,svicky cerny,pak si to nasaje pres odvetravani smrad z oleje pekne aj s vodo a benalem co je v oleju tedka v zime pekne,a uz je to komplet .,sonda ok,podtlaky novy,zapalovani novy,teplotni cidlo novy,civka nova,svicky,,tlaky ok,katalizator neucpane,ventily pretesneny hlava taky,cim delsi trasa tim vic benalu v oleju,,volnobeh kupodivu dobre,nevynechava-vstriky ok,, leda me napadaji zdvihatka ventilu,trocha klepo,jestli treba ventily neoteviraji v cas a dostatecne dlouho,a neni tam spatny vyplachovani,,ale ze by to delalo takove srumec,,hlavne ne vaha vduchu,to bych tam musel dat co je na motor ADY vstrik simons a to nevim jestli tam vubec muze byt,jina se uz neprodava,2E ma tu klapkovo digifant,,

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 2E (sytic-studene start)

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Zkus ještě jednou napsat ,v čem je tvůj problém.A připoj fotky,ať se v tom člověk vyzná.
Obrázek

Jawasystem
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 18.01.2013 16:57
Bydliště: Praha/ Ústí nad Labem

Re: 2.0 2E (sytic-studene start)

Příspěvek od Jawasystem »

K problému nic nevím, ale mám ten samý :D . Váhu vzduchu na 2E má automedik za cca 4500,- repas a MJ-autodíly za cca 5700,- novou. Moje auto žere jak 5ti litr, ale jede normálně. Benzín prolejvám výfukem přesně, jak jsi psal ty. Lambdu mám novou. Se starou to žralo ještě víc.
VW Paštik (B4) 2.0 GL-moderní veterán

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“