G3 1.6 ABU Špatně startuje

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
bulays
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 01.05.2015 16:04
Bydliště: Zlín

G3 1.6 ABU Špatně startuje

Příspěvek od bulays »

V první řadě se chci omluvit jestli to tu někde už je ale po projetí fora ( jen části nemám čas hledat na stranách 30 a podobně) a využití kolonky "hledat" jsem svůj problém zodpovězený nenašel :sorry:

Takže jak se to má ... když sednu do auta dám klíček do zapalování tak otočím klíčkem auto v pohodě chytne tak do sekundy ale jak mile pustím klíček a on spadne do polohy 2 tak autu škočí otáčky na 0 a někdy to auto udrží a v momentě zas skočí na 1000 cca nebo to auto neudrží a zdechne .. pokud držím plyn a držím taky klíček a pak ho pustím do polohy 2 tak taky otáčky na chvilku spadnou na 0 ale jak držím plyn tak se auto chytne a jede ... Nemám žádný problém s otáčka nic jen prostě to startování .. Tak pokud někdo bude tak chytrý a dokáže mi pomoct tak budu jedině rád :fool:

QardiaQ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 06.12.2007 17:31

Re: G3 1.6 ABU Špatně startuje

Příspěvek od QardiaQ »

Hojda.

Předně, nejsem mechanik a s autama jsem laik, ale mám taky ABUčko asi 8 let a už jsem na tom taky za ta léta musel něco udělat.
Se startama jsem řešil 2 problémy. V prvním případě to byla vadná cívka, ale to bylo, že auto nechtělo chytit a uchcal sem ho. A druhej problém byl, když to chytalo jen někdy, spis ale ne a to
byla spínačka. (Vyměnil jsem svíčky, kabely, cívku, palec, víčko a pak to bylo tohle ...)

Jestli pišeš, že u toho musíš vyvádět vylomeniny s klíčkem možná bych zkusil mrknout na tu spínačku. Ale jak říkám, nevím jestli Ti to pomůže, jen tak přemejšlim kde by mohla bejt zrada :)

Měj se a ať to dopadne dobře

Q

bulays
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 01.05.2015 16:04
Bydliště: Zlín

Re: G3 1.6 ABU Špatně startuje

Příspěvek od bulays »

S klíčkem nic nevyvádím jen jsem popisoval jak startuju :D

Momentálně ten problém moc neřeším prostě jen trošku šlápnu na plyn když startuju a ono to chytne a jede ..

Ale vadí mi to že to nefunguje jak má to startování ..

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“