Dilenska prirucka alebo jak na to golf 3 motor 1.6 74kw aft

Odpovědět
muzicMAN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 30.01.2014 18:37
Bydliště: Zilina/Slovensko

Dilenska prirucka alebo jak na to golf 3 motor 1.6 74kw aft

Příspěvek od muzicMAN »

Zdravim klubaci nema niekto dilensku prirucku alebo jak na to golf 3 motor 1.6 74kw aft??? Mam jak na to golf 3 a vento ale tento motor tam chyba... pripadne ci sa nedaval do inych aut kde by bola dilenska prirucka. Potrebujem vycistit vstreky a viem ze treba dat dole sanie ale kde co vsetko a ako? tak by bolo lepsie si pomoct. Dik. (inak problem mam taky ze auto netaha nejde do otacok skube s nim ide asi na 3 ak nie na 2 valce...mam ho aj na LPG tam ide dobre takze vylucujem sviecky,zapalovacie kable,inducku a rozdelovac lebo inak by to neslo ani na LPG takze usudzujem ze to bude len v palivovej sustave cize benzinovej...ak sa mylim opravte ma...cerpadlo ide jedine ak tak regulator tlaku paliva ale to by sa asi neprejavovalo takto... Mal som podozrenie na skrtiacu klapku ale vyzerala cisto, vahu alebo lambdu. Celkovo to ide slabsie je to take lenive ale bol som zvyknuty na ine motory. Ked prudko pridam buci to a ide to pomaly do otacok ako medved. Prosim o nejaku radu. Mam aj VAG ak cosi pomoze. Vyhadzovalo mi len labmdu sporadicky. P.S. pri odpajani vstrekovacov mi pri jednom absolutne nezmenilo chod motora pri jednom tak na 50% a pri dalsom na 75%
POLO 9N3 2008 1.4 59kw BUD
Golf Mk3 1997 1.6i 74kw LPG LOVATO
Sharan I 1996 2.8i 128kw LPG BRC

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“