1.4 ABD - po manipulaci s budíky nestartuje, jen točí

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Sol
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 29.06.2016 15:48

1.4 ABD - po manipulaci s budíky nestartuje, jen točí

Příspěvek od Sol »

Zdravím, jezdil jsem s pípající kontrolkou oleje (mám podezření na zanesené síto oleje - když motor vytočím nad 2800-3000 otáček, pípání ustane a za nějakou dobu opět začne). Jezdil jsem s tím do včerejška kdy už jsem si říkal, že pípající repráček z budíků vyjmu jelikož když někam jedu, mám pocit, že se z toho zblázním. Repráček jsem vypájel a budíky opět připojil - pokusil se nastartovat a po pár zkouškách zda nechytne, jsem zjistil, že nehází jiskru. Myslel jsem si, že to celé pramení z imobilizéru který obsahuje alarm CA-321 od Jablotronu, kde jsem byl přesvědčen, že je připojen k budíkům. Ale není.
Proto jsem i vyřadil pro jistotu imobilizér a zkusil to bez toho, ale nic.
Dnes jsem auto myl i v motoru, ale po té jsem ho nastartoval a šlapal nejdříve na 3válce a pak už na všechny, ale jel. Po vyjmutí a opětovném namontování budíků však nestartuje. Ví někdo co s tím?

Děkuji

GOLF III
1.4 ABD



Edit: benzín z výfuku je cítit nespálený, tudíž jak jsem již zmiňoval - bez jiskry.


Edit 2: Auto vrčí. Sundaval jsem cívku, čistil palec rozdělovače a prostříkával některý konektory Kontoxem. Volnoběh je pravidelný a celkovělepší než předtím. Ujel jsem teď cca 5km jen abych ho projel a zhrubs na 4km se mi asi 2x stalo že to začalo malinko cukat.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“