zvuk motoru 1.6 74kw AFT

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
HonPol99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.07.2016 19:08

zvuk motoru 1.6 74kw AFT

Příspěvek od HonPol99 »

Zdravím u mého aft mám problém s podivným zvukem jdoucim od vyfukoveho potrubí,celé jsem ho sundal od svodu az dozadu a na nic jsem nepřišel,nikde žádná dirka neni a porad to odnekud prdí.na studený motor o dost vic a pri rozjizdeni to nechce jet.je možné ze tyto motory kvůli konstrukci svodu maji takový zvuk od výroby??? Dekuji za rady.

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: zvuk motoru 1.6 74kw AFT

Příspěvek od ron »

áá, stejný problém koukám :P

řešil jsem to opakovaně, měnil jsem postupně svody, těsnění, kat, oba tlumiče, závěsy, všechny spoje přetěsněný pastou na výfuky a stejně to není stopro
ještě malý tip - mezi katem a svody je kovový těsnící a středící kroužek, spojeno 3 šrouby na přírubách, alespoň cordoba to tak má, ten jsem v jednom člověku usazoval asi hodinu, aby byl vystředěnej a nebyl k jedný straně, tím pádem pak prdí, vzhledem k přístupu a místu "nádherná práce"
za sebe: buď se na to vysrat :roll: anebo to svařit z jednoho kusu :laugh:
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

HonPol99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.07.2016 19:08

Re: zvuk motoru 1.6 74kw AFT

Příspěvek od HonPol99 »

Aha tak děkuji za příspěvek,ono se me nezdá cela konstrukce od svodu po kat.pokusim se to vyřadit udělám si vlastní 2 svody do jedne trubky a vevarim tam vlnovec aby to nebylo tak natvrdo.co myslite bude v tom nějaký problém???

Uživatelský avatar
ron
Profík
Profík
Příspěvky: 952
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: zvuk motoru 1.6 74kw AFT

Příspěvek od ron »

v zásadě asi ne, on tam je vlnovec už z výroby, když počítáme ty dva drátěnkou obalené chcápky na svodech :wink:
Golf a Polo - naše VW rodina
golf však stále ve výstavbě
teď navíc ještě polo s batohem - Cordoba SX....a přibyl další golf - tentokrát IV.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“