G3 1,4 ?zvuk?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bungee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

G3 1,4 ?zvuk?

Příspěvek od Bungee »

Motor – ABD 1,4 benzín 44kW, divný zvuk z motoru – takové pískání, při nízkých otáčkách, nevíte, čím to je?

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Příspěvek od mephik »

no tipoval bych to na klínový řemen že už to ma za sebou tak radsi vymenit......

Uživatelský avatar
Pavur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Koprivnice
Kontaktovat uživatele:

Piskani.

Příspěvek od Pavur »

Mal som asi ten isty problem a sposoboval ho remen na rozvodoch, po vymene remena a aj vodnej pumpy to prestalo akurat ze po nejakej dobe sa to opat vracia. Vzdy ked ten remen trosku povolim tak to prestane. Ale nejde to povolovat do nekonecna. Skus na chvilu zhodit remen z alternatoru a uvidis ci to bude remen alternatoru, alebo rozvody, alebo cosi dalsie.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

nejdriv zkus sundat ten plast kryt uvidis tam klinak tak zkus stříknout wdčkem(konkordem)stredy tech pohyblivých částí s kterými ti klinák točí,je to dobrý dělat za chodu motoru ale opatrně.(přímo na klínak ne!!!)kdyz to nepomuže tak asi vodní pumpa(cca 400,-+výmněna)

Uživatelský avatar
Bungee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Příspěvek od Bungee »

Tak to asi vypadá na převodovku, prý je to u Golfů běžné. Píská mi trochu 3.rychlost, 4. nejvíc, 5. trochu. Mám najeto necelých 100tis. Už jsem to tak koupil, ale myslel jsem, že jenom vyměním řemen a bude ok. Nevím, co teď. Nevíte, kolik mě to bude cca stát. Je to hrozný zvuk, musím se toho zbavit....

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vento »

piskaní z převodovky 8O to jsem jestě neslysel tak to ti neporadim jinak převodovku sezenes bez problemu za rozumne penize ale ta vymnena neco stojí

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stepix »

mam ten samy motor a najeto 230tisic, prevodovka bez vymeny oleje a ani nehuci, takze nejaky piskani z ni si myslim neni asi onen problem... me se taky line piskani z motoru pri nizkych, volnobeznych otackach, ale to jsou ty pohyblive mechanizmy jak psal vento, jen nemam cas se na to dostat...

Uživatelský avatar
Bungee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Písek

Příspěvek od Bungee »

jo, píská mi diferenciál, soukolí. Při rychlosti 60-80. To auto měl nějaký důchodce, jezdil určitě do kopce na pětku a jel tak 60. Zkusím někde sehnat jinou převodovku. Ale je to risk, zas se tam pak může kravit něco jinýho. Za práci dám 2.000,-......

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“