montáž klima G3 1,6 help!

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
ladda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

montáž klima G3 1,6 help!

Příspěvek od ladda »

cau chlapi, chystam se namontovat do svyho priblizovadla manual klimu.je velkej problem ji namontovat?nedelal jste to nekdo...navod...? muzu ji mit za 10 tisic, zda se to jenom mne, nebo je to drahy?!budu moc rad za kazdou radu.

Uživatelský avatar
rcb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mnichovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcb »

Rekl bych ze zadny problem to neni.Montoval jsem ji na 1.9 TD a to je vice problematicke hlavne co se tyce elektriky.Je dulezite aby jsi mel hlavne vsechny potrebne dily do motoroveho prostoru.Pokud budes chtit poradit ,tak neni problem.

RCB

Uživatelský avatar
ladda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladda »

ok, dikes. ....nemate nekdo schema,popis atd,.. kdybych to kupoval, abych vedel, ze mam vsechno?

Uživatelský avatar
Pavur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Koprivnice
Kontaktovat uživatele:

Klima.

Příspěvek od Pavur »

10 tisic je podla man hodne. Asi pred vianocami tu niekto predaval komplet klimu za 5000 KC! To len poznamka k tej cene.

Uživatelský avatar
ladda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladda »

tak to jsem propasl :cry: , samozrejme, ze jestli nekdo vi a povi o nejaky levnejsi budu mooc rad

Uživatelský avatar
rcb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mnichovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcb »

Co je to kompletni klimatizace??
Co vsechno ti da za 10.000,- ?

Na 1.6 jsem schema nenasel,ale nemel by byt problem to zapojit jako 1.8.

RCB

Uživatelský avatar
ladda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladda »

za desitku mi da kompletne vykuchanou manualni klimu z bouracky, veskery rozvody, elektriku, proste vsechno (na to prave potrebuju schema, abych vedel co je to vsechno)co je potreba na jeji montaz do auta ve kterym neni. tu chladici kapalinu si budu muset jeste prikoupit cca 1500,-!?udelat si to chci sam...s tvejma radama rcb :wink: .......RCB:na tu 1.8 bys to schema mel?

Uživatelský avatar
rcb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mnichovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcb »

Pokusim se vypsat ti veci kter potrebujes.Bude to ,ale az vecer.Jeste jaky mas kod motoru a rok?

RCB

Uživatelský avatar
ladda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladda »

super..takze kod motoru je AEE, rok 1995

Uživatelský avatar
ladda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladda »

rcb....tak se mi podarilo sehnat klimosku, je prej komplet, akorat nema chladic, ale je zase za 5000,-.....to musim menit i chladič?dik za osvetu.

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

no klimatizace ma svuj chladic ten mas este pred vodnim chladicem.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od pikachuxxx »

s vodni chladic to chce velky. jinak komplet klima se da koupit max za 5t. muzes koupit za jakehokoliv obsahu. jedine co je jine je kompresor na vr6. jinak je vse stejne.

montaz je v pohode kdyz. bud mas diru v kastli nebo si ji vyriznes aby mohli hadice ven. potrebujes topeni(klimu), hadice,kompresor,drzak altiku a kompresoru(je jiny). druha dira do kastle je na odparovac(hadicka kterou kape ven voda) + elektrika a chladic.klimatizace v G3 maji velky vodni chladic s dvojitou saharou. klima potrebuje velke chlazeni. vetrak se automaticky zapne hned po zapnuti klimy. elektrika neni tezka zapojit. auto na to ma pripravu a je to par konektoru. vsechny sedi jen na jedno misto a jsou barevne rozklisene. neni na tom co splest.

v praxi je to tak, ze sundas palubku, topeni, pripadne vyriznes diry ktere jsou tam predlisovane kdyz tam nejsou a je na ne i prorizly koberec.nasadis klimu,pridelas,v motorovem prostoru navedes hadice, pridelas kompresor,klimachladic,zapojis elektriku,nasadis palubku zpatky a jedes. a jeste si ji musis nechat naplnit :-)

Uživatelský avatar
rcb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mnichovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rcb »

Pikachuxxx to popsal presne.Jeste bych mozna dodal ,ze je potreba dodat remenici k vodni pumpe.Dodelani elektrickych svazku je primitivni zalezitost.


RCB

Uživatelský avatar
ladda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladda »

diky diky pikachuxxx...trochu jsem zezelenal,pripadam si trochu jako roura, ze se ptam, ale musim teda meni chladic co tam mam, nebo musim koupit jinej a az pak k nemu pridelat ten chladic klimy.....nemas nahodou na prodej ten chladic klimy.dik

kebab
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 10.02.2015 12:25
Bydliště: Jížní čechy Okolí Milevska

Re:

Příspěvek od kebab »

rcb píše:Pikachuxxx to popsal presne.Jeste bych mozna dodal ,ze je potreba dodat remenici k vodni pumpe.Dodelani elektrickych svazku je primitivni zalezitost.


RCB
když je to jednoduchý poradíš mi? ale já dávám z manuau na climatronic a s kabelama si rady opravdu nevim :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“