2.0 8v biely dym/ emulzia

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Bernath Robert
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 11.02.2017 00:46

2.0 8v biely dym/ emulzia

Příspěvek od Bernath Robert »

dobrý deň
mam golf 3 s motorom 2.0 8v. Auto rok stálo, medzi tym bol vonku motor, menená spojka, vodna pumpa, servopumpa, startovacia jednotka no a ešte niekolko potrebných vecí. Pred pár dnami som ho nastartoval, no musel sa nastavit rozvod, posunuto o 3 zuby aby to nastartovalo, pretoze to bolo rozladene. Auto sa na kolesách ešte nepohlo zatial som ho len nastartoval, nechal vodu ohriať na na 90 stupňov. Ventilatory chladiča sa zapli aj vypli v správny čas. štartuje celkom pekne. Problém je ten že z výfuku ide hustý biely dym, a na viečku oleja na vrchu motora je zvnutra tenky povlak bielej emulzie. Olej som nalial najlacnejši 3L nech sa prečitsí motor. Ma´m kúpeny Castrol 4L. Myslíte že tam bude nejaký problém vo vnutri motora? Mal by som ten motor zatial nechat premazat s tymto olejom len v N? Chcel by som si nechat poradit ako to je s vodou aby bola vsade a v správnom mnozstve popripade aku chemiu do vody. Ďakujem za info na aute je 240xxx km dovoz z DE. Ešte jedna vec lambda sonda je odpojena a vaha vzduchu( taka čierna krabička na hrdle vzduchového filtra je tiež odpojena. AUto je aj s LPG.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“