1.8 AAM - NEROZBEHNE SE

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
adenhoe
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 05.08.2017 18:02

1.8 AAM - NEROZBEHNE SE

Příspěvek od adenhoe »

Zdar,

Celý problém začal, když jsem chtěl vzít auto pod krkem a nedostal jsem se přes 3 tis. otáček. Auto se v tu chvíli začalo dusit a potom už se začalo dusit úplně a domů jsem dojel 30km/h rychlostí. Výměnily se svíčky. V tu chvíli se to rozběhlo na 2 válce a po brnknuti na plyn to chciplo. Tak se daly nový kabely, rozdelovac a zapalovaci civka. V tuto chvíli nechce chytit a občas se rozběhne, ale běží nestabilně a po brnknuti na plyn opět zdechne.. Po čem jít? ŘJ? Vag ukazuje, že je blokován Hallův snímač, ale ten je novej a podle bible (jak na to) je zaměřen správně a funguje.

POZN: palivo jde - čerpadlo pracuje a benzín dává (dostal jsem hezkou dávku do ksicht), škrtici klapka funguje, vzduch to dostává, jiskra jde hezky.

Prosím pomoc.. Jinak do toho hodím hořící pochodeň a pustím to z kopce.

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: 1.8 AAM - NEROZBEHNE SE

Příspěvek od lister »

motor je mechanicky OK ? komprese cca stejná u všech válců ? rozvody na značkách ? nějaký nevysvětlitelný přesuny kapalin ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: 1.8 AAM - NEROZBEHNE SE

Příspěvek od 11mAjA11 »

Snimac teploty chladici kapaliny ? Takto podobne se me dusilo 1.8 ABS, vymena cidla teploty chl. Kapaliny pomohla.
Ale to je jen uvaha, stoji to houby a docela dost to ovlivnuje.
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“