Jaký motor?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Příspěvek od vwCharlie »

o té stokoňovce moc nevím,ale těch je málo. Ty obyčejné 1.4 a 1.6 55kW,dávaly se i do pola,nezdají se mi ani tak kvůli motoru,ale spíš kvůli převodovek,které se k nim dávaly.Dost lidí s něma mělo problém,ty převodovky se tam sypou pořád dokola.A nikde se nedají sehnat,aspoň u nás.Na vrakáči ji sice měli,ale v klidečku si za ni řekli 15000.A mrší se i na dosti mladých autech,jako je rok 2000 a kolem,příklad golf IV,polo,ibiza,cordoba,atd. Nevím proč a co je tam špatně,ale dost mě to odráží od těchto typů.Ale někomu třeba slouží a je s tím spokojen

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

vwCharlie píše:o té stokoňovce moc nevím,ale těch je málo. Ty obyčejné 1.4 a 1.6 55kW,dávaly se i do pola,nezdají se mi ani tak kvůli motoru,ale spíš kvůli převodovek,které se k nim dávaly.Dost lidí s něma mělo problém,ty převodovky se tam sypou pořád dokola.A nikde se nedají sehnat,aspoň u nás.Na vrakáči ji sice měli,ale v klidečku si za ni řekli 15000.A mrší se i na dosti mladých autech,jako je rok 2000 a kolem,příklad golf IV,polo,ibiza,cordoba,atd. Nevím proč a co je tam špatně,ale dost mě to odráží od těchto typů.Ale někomu třeba slouží a je s tím spokojen
Nebyl sem si jistej, jestli mi to kixlo tohle či spojka na octavce1 combi, ale 1,6/100koní nebrat. Furt problémy s řazením...-)spojka+převodovka atd...ten motor žádná sláva kvalitou!

Jako na výkon a spotřebu a pocit z jízdy dobrý,ale kvalitou žádná sláva. To už byla lepší 1,6/tuším s 55kW. Ta snad šlapala.Jak píše Charlie...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
As
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno - sever

Příspěvek od As »

RomeoMontek píše:
vwCharlie píše:o té stokoňovce moc nevím,ale těch je málo. Ty obyčejné 1.4 a 1.6 55kW,dávaly se i do pola,nezdají se mi ani tak kvůli motoru,ale spíš kvůli převodovek,které se k nim dávaly.Dost lidí s něma mělo problém,ty převodovky se tam sypou pořád dokola.A nikde se nedají sehnat,aspoň u nás.Na vrakáči ji sice měli,ale v klidečku si za ni řekli 15000.A mrší se i na dosti mladých autech,jako je rok 2000 a kolem,příklad golf IV,polo,ibiza,cordoba,atd. Nevím proč a co je tam špatně,ale dost mě to odráží od těchto typů.Ale někomu třeba slouží a je s tím spokojen
Nebyl sem si jistej, jestli mi to kixlo tohle či spojka na octavce1 combi, ale 1,6/100koní nebrat. Furt problémy s řazením...-)spojka+převodovka atd...ten motor žádná sláva kvalitou!

Jako na výkon a spotřebu a pocit z jízdy dobrý,ale kvalitou žádná sláva. To už byla lepší 1,6/tuším s 55kW. Ta snad šlapala.Jak píše Charlie...
... nemůžu si na 1,6/100k a převodovku stěžovat. Asi jsi měl smůlu na špatný kousek nebo já štěstí naopak na dobrý kus :?
Mě spíše vadí ta "krátká" převodovka a nutnost zbytečně vytáčet motor při jízdě po dálnici apod. V Octavii I, kde byl i tento motor je ve spojení se stejnou převodovkou jako je v Golfu III?

Díky za odpověď.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“