problém motor 2.0

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
romaxi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Planá u Mar.Lázní
Kontaktovat uživatele:

problém motor 2.0

Příspěvek od romaxi »

Ahoj, mám Vento 2.0 a mám docela problém s motorem. Nedavno jsem uvařil motor, tak jsem to nechal udělat,zabrousit hlavu, těsnění pod hlavou atd.a nějak to od té doby to nejede,údajně mi nezabrousily ventily. Nakonec jsem sehnal jinou hlavu, to už mi to dělal někdo jiný jelo to jakš takš asi tak tři dny a pak stejný, prostě bez výkonu, údajně tlaky jsou docela dobrý,cvakají hydroštel.je to takový tupí a vůbec to nejde za plynem, předstich mám nastaveno 18 stupnů a když se dá základní nastavení 4 až 8,tak to už vůbec nejede, nemáte s tím nějaké zkušenosti? a jak vůbec to auto má ject, už ani nevím kolik má konečnou rychlost a jak to jde za plynem,když je to v pohodě, vím docela blbí otázky, ale fakt už si nevím rady,díky za každou radu.

Uživatelský avatar
Kkarby
Řidič
Řidič
Příspěvky: 97
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kkarby »

mělo by to být docela živý.já jsem to na dálnici vytahl na 210km. měl by jsi si skontrolovat i veškeré hadičky a potrubí.jestli ti někde neutíka vzduch a nestrácíš tlak...

Uživatelský avatar
romaxi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Planá u Mar.Lázní
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romaxi »

hadičky a trubky jsem dneska koupil origo u vw a stejný, ale spíš jestli ta hlava nebo ventily, šíleně klepou hydroštely a navíc jsem tam před pár dny při výměně oleje dal SLICK, tak doufám, že to není ta příčina,nemám s tím zkušenosti,prostě to nemá zátah,spíš to točí až od 3500 ot. a víš,ale zdá se mi jako otáčky bez výkonu. Na dálnici po rovině s bídou 190km.Na jedničku to zahrabe a dvojka umře a tři a víc ani nemluvím.

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bRG »

TY ventily cvakaj pri spatnym nastaveni ppredstihu mam ten samy motor 2.0 2E.Apredstih nastavuju asi tak 3 x do tydne ale to sem nepatri.Jde o to ze kdyz nastavis ten predstih spatne(das ho moc doprava) tak ti to nejede a cvakaj tomu ventily jako svina,kdyz ho das moc doleva tak to zase strili do vyfuku a uz to vubec nejede.Takze bych zkusil ten predstih u me to tak je a pomoha to na to cvakani.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“