Někdy nenastartuje:-(

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rybiz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Někdy nenastartuje:-(

Příspěvek od Rybiz »

Zdarec, mam malej dotaz, nejsu moc odbornik, nedavno se mě stalo, že jsem někam dojel a asi za hodinku jsem chtěl odjet a startuju jak blbej a nic, vypadalo to, že to snad vubec nenastartuju a až když mě kamoši tlačili a sešlápl jsem plyn a nastartoval, tak to chytlo, někdy se mě stane, že když chcu nastartovat, tak to chytne až na potřetí, ale většinou jsou starty dobrý, tak nevim, čim to muže byt, dik za rady:-)

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Někdy nenastartuje:-(

Příspěvek od Master »

Rybiz píše:Zdarec, mam malej dotaz, nejsu moc odbornik, nedavno se mě stalo, že jsem někam dojel a asi za hodinku jsem chtěl odjet a startuju jak blbej a nic, vypadalo to, že to snad vubec nenastartuju a až když mě kamoši tlačili a sešlápl jsem plyn a nastartoval, tak to chytlo, někdy se mě stane, že když chcu nastartovat, tak to chytne až na potřetí, ale většinou jsou starty dobrý, tak nevim, čim to muže byt, dik za rady:-)
Nadalku pres internet tezko radit... haluv snimac? civka? benz. cerpadlo? Zkus diagnostiku, kdyz nic nerekne (coz se klidne muze stat), tak projit kabely, konektory, zkontrolovat benz. cerpadlo, podivat se na halluv snimac atd...

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JaSk »

Uhlíky startéru? Možná...
Tipoval bych spíš někde nějakej studeňák, měl by ti pomoct šlusmetr :)
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Příspěvek od mephik »

mel jsem tenhle problem u jednoho auta a problem jsem castecne vyresil tim ze jsem vyndal starter ven a kouknul jsem se na pajšl ( kontrola uhliku a celkovyho stavu ) ocisteni a zkouska zapojeni na primo nekolikrat po sobe - tim zjistis jak na tom starter je a pokud to neni v nem zkusit jit dal treba - ukostreni jak je na tom mrkni se na hlavni kabel co vede k motoru jestli tam neni chyba .....

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“