Výfuk VR6 syncro kat JO/NE ??

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Benderr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Výfuk VR6 syncro kat JO/NE ??

Příspěvek od Benderr »

Čaues boys další taková otázečka, fouká mi kat - nepříjemně, je to na 2.9 syncro, dvě příruby a 2 katy nevim jestli dohromady nebo samostatně, jde mi o to, když ho nahradim trubkou jestli kákne na výkonu - bude víc žrát apod, střeďák kterej je přes celej spodek bych nechal, ale vzadu dal nějakej fajnšmekr:-DLOLOLOL 2x něco jako mugen trošku toyárna - nicméně řevu jsem si už užil dost a né vždy vyndáním katu dojde ke zlepšení , tak mě zajímaj vaše názory a zkušenosti - jestli radši nechat kat zavařit nebo jen poslat do věčných lovišť a dát trubku - teda dvě:-D???

Díkes,díkes

Uživatelský avatar
GMKcz
Pilot
Pilot
Příspěvky: 770
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od GMKcz »

hlavne tam nezapomen dat lambdu ;) .. pak to sice pojede jako drak ale bude to zrat 25/100 :-D
Koupím světla na VENTO s čočkou - nejlépe s poničenými skly - rozhoduje cena!!
Dále poškozenej naraznik na taky na VENTO!!
Piště SZ!

Uživatelský avatar
Benderr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benderr »

kámo to myslíš když vyndám kat, nahradim trubkou a nechám lambdu vezme si 25L??? jestli jo tak je to malej poděl :-D LOL už teď celkem slušný po Praglu za 13.9L/100 - to mě taky zajímá jestli to zhruba odpovídá???Dálnice pak 10.5 - 11,5L ?? normál??? díky

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Jako teď sem to řešil, jestli kat ano či ne...no na R19/1.8 sme ho vyndali, auto je živější a míň žere...sice vypouští více CO2,ale je otázka jestli je ekologičtější to že je menší spotřeba paliva či o něco málo víc CO2...

Jinak Honzo umíš i díly Honda či Ford?
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“