Golf III 2,0 GTI

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
vesbur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Golf III 2,0 GTI

Příspěvek od vesbur »

Zdravím všechny příznivce VW. Mám možnost koupit G3 2,0 GTI, je bouranej na pravé přední kolo a má v háji nápravnici a rameno. Tak jsem se chtěl optat zda to má cenu kupovat, jestli ten motor má nějakej význam, nechci abych kupoval nějakou vyhaslou sopku, momentálně mám G3 1,8 66KW, ale neni to ono, chce to něco silnějšího. Díky za jakoukoli zmínku

Uživatelský avatar
Dr.Dlaha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Dr.Dlaha »

je to 8 nebo 16-ti ventil

Uživatelský avatar
iMarwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec,Mlada Boleslaw
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iMarwin »

jestli je to 16V tak urcite Ano Ano Ano

Uživatelský avatar
vesbur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vesbur »

Noname píše:je to 8 nebo 16-ti ventil
Jo tak to kdybych věděl, já ho zatím vyděl pouze na fotkách, ale píše tam 100KW, tak jsem koukal do katalogu a tam je 2,0 GTI pouze 110KW, tak nevim. Tak se na něj jukněte---- http://www.sauto.cz/search.php?f_k=1&f_ ... 93&&pg_p=2" target="_blank je to snad hned ten první s podvozkem od Koni

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jEkOt »

na toho jsem se taky dival, ale ty kozeny sedacky..huh..zaparena zadnice bez klimi :)

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

takže podle toho motoru bych řekl, že je to klasickej 2.0/85kW - tzn 8v...docela slušnej motor, chipem jde na max 96kw...takže nevím nevím...

No

a) je to pobouchaný
b) ty díly-rameno atd, to problém není
c) jestli ta loužička pod nárazníkem znamená, že je chladič ok, tak je to teda ok
d) airbag ok, páč žádnej nemá
e) abs - kde má kontrolku???tam kde jí maj golfy,venta co sem viděl rozhodně není...ale zase se mi nezdá, že by do 2.0 nedali abs...i když 1993...nevím nevím...chce vyzkoušet a hodin na vag:-)
f) baterie je asi vyndaná preventivně, nebo taky nemá...
g) rozhodně bych to auto projel vagem!-jinak ani prd!

No a když najdeš odpovědi na tohle tak si vyhrál...

Navíc bych zkontroloval, jestli v srn techničáku je počet airbagů 0, pásy - pokud už s pyropatronou tak taky by se měly vyměnit...kola, to v kufru vypadá dost jetě...takže taky asi ko...

já bych to viděl na ranec do oprav člověče...

jinak motor jede vklidu, včera jsem s ním jel 170-190 jako klidnou jízdou...spotřeba pokud je ok, tak s klimou v průměru tak 8,5l, ve městě lehce nad 10, mimo jde stlačit při 100kmh na dost málo...

no je to na tobě chlape...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
vesbur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vesbur »

RomeoMontek píše:takže podle toho motoru bych řekl, že je to klasickej 2.0/85kW - tzn 8v...docela slušnej motor, chipem jde na max 96kw...takže nevím nevím...

No

a) je to pobouchaný
b) ty díly-rameno atd, to problém není
c) jestli ta loužička pod nárazníkem znamená, že je chladič ok, tak je to teda ok
d) airbag ok, páč žádnej nemá
e) abs - kde má kontrolku???tam kde jí maj golfy,venta co sem viděl rozhodně není...ale zase se mi nezdá, že by do 2.0 nedali abs...i když 1993...nevím nevím...chce vyzkoušet a hodin na vag:-)
f) baterie je asi vyndaná preventivně, nebo taky nemá...
g) rozhodně bych to auto projel vagem!-jinak ani prd!

No a když najdeš odpovědi na tohle tak si vyhrál...

Navíc bych zkontroloval, jestli v srn techničáku je počet airbagů 0, pásy - pokud už s pyropatronou tak taky by se měly vyměnit...kola, to v kufru vypadá dost jetě...takže taky asi ko...

já bych to viděl na ranec do oprav člověče...

jinak motor jede vklidu, včera jsem s ním jel 170-190 jako klidnou jízdou...spotřeba pokud je ok, tak s klimou v průměru tak 8,5l, ve městě lehce nad 10, mimo jde stlačit při 100kmh na dost málo...

no je to na tobě chlape...
No uvidim, někdy v týdnu se tam skočim kouknout abych věděl víc. Jinak díky moc za rady, jakmile tam budu, tak to všechno souknu a optám se na to.

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

mam taky GTi 8v a nemám ABS :-) kůži mám taky a bez klimy a neni to tak šílený, bejvaj sedačky horký, ale to je přece kůže...
Nehoň mrchu do vrchu - GII 1.8i Helmut

Uživatelský avatar
vesbur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vesbur »

Yeah píše:mam taky GTi 8v a nemám ABS :-) kůži mám taky a bez klimy a neni to tak šílený, bejvaj sedačky horký, ale to je přece kůže...
A co motor, jak na tom je? Má to cenu, nebo mám radši zůstat u 1,8 66KW ??? Jezdim na motorce a jsem zvyklej že když vemu za plyn, tak jedu, tak bych to měl rád i v autě.... Nečekám zázraky, ale zas nechci vydechlou mrchu co bude akorát žrát....

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

vesbur píše:
Yeah píše:mam taky GTi 8v a nemám ABS :-) kůži mám taky a bez klimy a neni to tak šílený, bejvaj sedačky horký, ale to je přece kůže...
A co motor, jak na tom je? Má to cenu, nebo mám radši zůstat u 1,8 66KW ??? Jezdim na motorce a jsem zvyklej že když vemu za plyn, tak jedu, tak bych to měl rád i v autě.... Nečekám zázraky, ale zas nechci vydechlou mrchu co bude akorát žrát....
jestli chceš zátah, pořiď VR6 :-)
po pravdě, líný to neni, je to živější než 1.8/66kW, po městě jezdim za skoro 11 litrů (jezdim svižně) venku za cca 8l (tak do 130), jezdim ve většině případů ve čtyřech (já, žena, dvě malý děti) a nemám problém s předjetím, akcelerací, mě to vyhovuje, akorát bere tak od 3tis otáček, dole je línější...já jsem spokojenej...
Nehoň mrchu do vrchu - GII 1.8i Helmut

Uživatelský avatar
jolik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jolik »

Vesbur:40 000,.je moc.Jestli myslíš na tlumiče tak ten jeden je určitě hin když je špatná i nápravnice a kopě nového koni myslím jen pár počítám 8 000,. 100kw :?: dost pochybuju :!:
K:tapecírunk GTI-EDITION 5dv.

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Takže podle toho co napsal Yeah tak to podle mě ani abs nemá...

Hele motor ve Ventu jede fakt slušně, táhne si myslím vcelku od spodu, ale pak víš ještě líp. Není to extra závodník,ale na 4ku se dá točit 190, ale dáš za 5 a už se nic moc neděje...páč cca 200 je maximum toho motoru(ano jel sem 220zkopce s větrem v zádech..ale na rovině zapomeň)!

Žrout to rozhodně není, ba možná budeš jezdit za miň než s 1.8!

Velká výhoda jsou kotouče na zadní nápravě! Takže brzdy - jsou sice takový tupý,ale brzdí pěkně....

Podle mě by to chtělo to zkouknout pořádně, hlavně po tý ráně s tím může být ledasco!!!

No a Vagem projet Řídící jednotku a všechno...

Jo a ještě koukni na tacho, pokud na celkovými km nesvítí nápis total, tak je natočeno přes 300t km! - jede se zas od 0...

ale ber že krom kůže tam není nic,a podle těch fotek si říká o investice!!!
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

tak sem se zas koukal na fotky a el. zrcátka to taky nemá...hele ani bych tam nejezdil!!!

Za 20t dobrý, ale 40 nesmysl! odhad podle mě tak aby vypadal, by oko kolem 30 do toho zahučí jako prd a spíš to typuju že bys do něj musel tak 45dát aby vypadal!!!!!

Celkově bys byl na prachách za který je pěknej kousek k sehnání!
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
jolik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jolik »

jako RM :idea:
K:tapecírunk GTI-EDITION 5dv.

Uživatelský avatar
vesbur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vesbur »

jolik píše:Vesbur:40 000,.je moc.Jestli myslíš na tlumiče tak ten jeden je určitě hin když je špatná i nápravnice a kopě nového koni myslím jen pár počítám 8 000,. 100kw :?: dost pochybuju :!:
Taky si říkám že za čtyři pětky je to drahý. Ale počítám že by se nechal ukecat na nějakou slušnou cenu, přeci jen to je dotažený a stopro za to dal kulový v tom Německu. Těch 100Kw je určitě pitomost...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“