VW Vento 2.0i+plyn - nestartuje

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
jirip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.11.2007 16:47

VW Vento 2.0i+plyn - nestartuje

Příspěvek od jirip »

Ahoj může mi prosím někdo poradit?
Mám VW Vento 2.0i benzín+plyn,za vlhka špatně startuje a teď když je sníh tak vůbec.A taky se někam strácí voda,ale ven neteče.Může to být způsobené tím,že ta voda teče někam do motoru a tím to nechce startovat?Díky za všechny rady Jiří. :cry:

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento 2.0i+plyn - nestartuje

Příspěvek od Stug »

Měl jsem podobný problém (vyřešil jsem to nakonec mávnutím rukou za záda .) a někdo mi na tu vodu odepsal něco jako že jsem si právě sám odpověděl a myslim že to bylo docela trefný a pomůže ti to :lol:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento 2.0i+plyn - nestartuje

Příspěvek od KaCzaba »

no mohlo by to delat i spatny tesneni pod hlavou.moze se tim dostavat voda do motoru a pak i ztracet tlaky zmer tlaky na valcich,treba to bude tam markantni,ze to poznas hned.a ne vicku od oleje nema takovou bilou emulzi?
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

jirip
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.11.2007 16:47

Re: VW Vento 2.0i+plyn - nestartuje

Příspěvek od jirip »

Dík za radu.A ty tlaky budu muset zajet změrit do servisu?A kolik ty tlaky mají mít?Jo a ještě nemá na to startování takz vliv to,že mám propálené víčko na rozdělovači?

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Vento 2.0i+plyn - nestartuje

Příspěvek od vento »

jirip píše:Dík za radu.A ty tlaky budu muset zajet změrit do servisu?A kolik ty tlaky mají mít?Jo a ještě nemá na to startování takz vliv to,že mám propálené víčko na rozdělovači?
to má docela zasadni vliv.zacni od zakladu svicky,kabely,rozdelovac

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“