Dotaz - LPG

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od Tomášek »

no zkusim se zajit zeptat doty dilny, na kolik by me to vyslo a tak.. ale kdyz sleduju ten benzin jak jde nahoru.. :(

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od vento »

phobos píše:LPG je dobry nacpal jsem to do G3 1,6 74KW je to 4 bod tak jsem sel do sekvence spotreba do 10L plynu na jizde to vubec nepoznam jestli jedu na benal bo plyn.Nevim jestli ti udelaj nekde tu kulisarnu do sani pokud je z plastu coz je.Obcas totiz dojde u tohoto systemu co chces ke zpetnemu zaslehu a mas ty plasty na sracky i kdyz se tam davaj protizaslehovy klapky.Prihlaseni se neboj u techto vozu je schvalena hromadna prestavba na LPG zapis do TP je v pohode tusim ze jen 50,- kc a hotovo.
no u te 1.8 66Kw práve k tomu nedocházi proto jsem psal ze je na to vhodnej

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od Tomášek »

vento píše:
phobos píše:LPG je dobry nacpal jsem to do G3 1,6 74KW je to 4 bod tak jsem sel do sekvence spotreba do 10L plynu na jizde to vubec nepoznam jestli jedu na benal bo plyn.Nevim jestli ti udelaj nekde tu kulisarnu do sani pokud je z plastu coz je.Obcas totiz dojde u tohoto systemu co chces ke zpetnemu zaslehu a mas ty plasty na sracky i kdyz se tam davaj protizaslehovy klapky.Prihlaseni se neboj u techto vozu je schvalena hromadna prestavba na LPG zapis do TP je v pohode tusim ze jen 50,- kc a hotovo.
no u te 1.8 66Kw práve k tomu nedocházi proto jsem psal ze je na to vhodnej
to rad slysim.. :)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Já mám LPG 3 roky ve feldě ,spotřeba +2 litry proti benálu-9/100km,za celou dobu bez jedinýho problému v neděli jedu do SRN pro G III,1.8/66kw-montáž mi nabídli se sekvenčním vstřikováním a nádrží do rezervy za +- 30000,-
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od Tomášek »

KOŠŤÁL píše:Já mám LPG 3 roky ve feldě ,spotřeba +2 litry proti benálu-9/100km,za celou dobu bez jedinýho problému v neděli jedu do SRN pro G III,1.8/66kw-montáž mi nabídli se sekvenčním vstřikováním a nádrží do rezervy za +- 30000,-
tak se jeste zeptej, na kolik by vyslo to obyc namontovani.. :)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Tomasek píše:
KOŠŤÁL píše:Já mám LPG 3 roky ve feldě ,spotřeba +2 litry proti benálu-9/100km,za celou dobu bez jedinýho problému v neděli jedu do SRN pro G III,1.8/66kw-montáž mi nabídli se sekvenčním vstřikováním a nádrží do rezervy za +- 30000,-
tak se jeste zeptej, na kolik by vyslo to obyc namontovani.. :)
tak cca 24-25 000,-,nádrž do rezervy je dražší asi tak o litr,záleží taky na systému,je víc druhů a rozdíl je až někde kolem 10 000
Obrázek

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od vento »

to tomasek:prosim te dal jsem ti na predchozi stranku odkaz na firmu má tam i ceník tak se na nej podivej

Uživatelský avatar
hammerheart
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 23.11.2007 15:27
Bydliště: Liptovsky Mikulas

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od hammerheart »

Ja mam 1.8i AAM 55kw a na plyn som jazdil cca. 1,5 roka - uplna pohoda, bez akychkolvek problemov. Kedze je ale v nasich koncinach trosku priblbla legislativa, tak som ho dal z auta von - hormadna prestavba u nas zatial nie je schvalena a pokuta je cca. 15.000SKK. Ak by si mal zaujem, tak ti to mozem komplet poskytnut za symbolickych 5.000 korun ... mna to stalo aj s montazou 22.000,-Sk ... je to model LandiRenzo s diskovou 45l nadrzou.
VW GOLF MKIV - 1.4 16V 1998 (dorobeny CAN bus + chip by MTE 63kW/143Nm)

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od Tomášek »

psal sem ti SZ

ted jde jen o to, ze ja mam 1.8 ale 66kw.. jestli by se tam muselo davat hodne jinych veci, ktery by z tvyho auta na moje nepasovalo.. neporadi nekdo??

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od vento »

Tomasek píše:psal sem ti SZ

ted jde jen o to, ze ja mam 1.8 ale 66kw.. jestli by se tam muselo davat hodne jinych veci, ktery by z tvyho auta na moje nepasovalo.. neporadi nekdo??
je to stejne jen se informuj kde si to chces nechat namontovat jestli nebude problem se zapsanim.já mam taky v 1.8 20V danej z fabie 1.4.za samotnou montaz a prepis jsem platil 6000,-

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od Tomášek »

jj hned v patek se tam skocim zeptat.. ted jde o to, jak bysme to vyresili s dopravou od nasich slovenskych sousedu.. :( to taky asi nebude pr**l..

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od Master »

Tomasek píše:psal sem ti SZ

ted jde jen o to, ze ja mam 1.8 ale 66kw.. jestli by se tam muselo davat hodne jinych veci, ktery by z tvyho auta na moje nepasovalo.. neporadi nekdo??
Bude to sedet do posledniho sroubku... v tomto ohledu neni mezi 55kW a 66kW zadny rozdil. Spis bude asi dulezite mit vsechny papiry, aby nebyl pak problem u zapisu lpg zarizeni do papiru...
Ja mam jinak LPG taky v 1.8 55kW, provoz naprosto v pohode, postreba cca 8 - 10l dle stylu jizdy. System Lovtec Tronic (podtlak se servem rizenym RJ)

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od Tomášek »

Master píše:
Tomasek píše:psal sem ti SZ

ted jde jen o to, ze ja mam 1.8 ale 66kw.. jestli by se tam muselo davat hodne jinych veci, ktery by z tvyho auta na moje nepasovalo.. neporadi nekdo??
Bude to sedet do posledniho sroubku... v tomto ohledu neni mezi 55kW a 66kW zadny rozdil. Spis bude asi dulezite mit vsechny papiry, aby nebyl pak problem u zapisu lpg zarizeni do papiru...
Ja mam jinak LPG taky v 1.8 55kW, provoz naprosto v pohode, postreba cca 8 - 10l dle stylu jizdy. System Lovtec Tronic (podtlak se servem rizenym RJ)

jj kluci ted jde o to, jak to pujde papirove a jestli mi to nekdo namontuje, kdyz to nejni novy.. a taky jak se to da dopravit do cr.. nemate nekdo zkusenosti? naka posta nebo neco?? a jak je to tak velky vsechno?:D
nikdy sem to nevidel vsechny venku.. :)

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od vento »

Tomasek píše:
Master píše: Bude to sedet do posledniho sroubku... v tomto ohledu neni mezi 55kW a 66kW zadny rozdil. Spis bude asi dulezite mit vsechny papiry, aby nebyl pak problem u zapisu lpg zarizeni do papiru...
Ja mam jinak LPG taky v 1.8 55kW, provoz naprosto v pohode, postreba cca 8 - 10l dle stylu jizdy. System Lovtec Tronic (podtlak se servem rizenym RJ)

jj kluci ted jde o to, jak to pujde papirove a jestli mi to nekdo namontuje, kdyz to nejni novy.. a taky jak se to da dopravit do cr.. nemate nekdo zkusenosti? naka posta nebo neco?? a jak je to tak velky vsechno?:D
nikdy sem to nevidel vsechny venku.. :)
nejvetsi je nadrž.jinak zbytek pár hadic pár drátů, reduktor,nejaky cidla-vejde se to do krabice .namontujou ti to vsude bez problemu jen si zjisti ten zápis

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz - LPG

Příspěvek od phobos »

Pokud je k tomu uplna dokumentace nemel by byt problem to prihlasit otazka je jestli ti to nekde namontujou a zaruci se za to.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“