Zamrzlo to!

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od JaSk »

Když jsme u těch zámků, tak kámoš mě řikal, že nějaký starý volva nebo co měli rozmrazování...prej to maj některý auta i dnes. Vpodstatě šlo o to, že ten zámek byl permenentně trošku zahřívanej a nemohl zamrznout... nedá se to někde sehnat? Nebo to sestrojit :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od Jindrs »

JaSk píše:Když jsme u těch zámků, tak kámoš mě řikal, že nějaký starý volva nebo co měli rozmrazování...prej to maj některý auta i dnes. Vpodstatě šlo o to, že ten zámek byl permenentně trošku zahřívanej a nemohl zamrznout... nedá se to někde sehnat? Nebo to sestrojit :D
Tak sestrojit se to da.okolo zamku omotas drat(bude slouzit jako spirala) na jeden jeho konec priletujes odpor a na jeden konec napojis - a na druhej konec+.Princip rychlovarny konvice ne?Ale je otazka jakou hodnotu odporu?Chtelo by si s tim vyhrat.Ale druha vec je ze ti to bude vybijet baterku protoze ti to pobezi porad.Jasny na teplejsi dny si to vypnes ale co v zime?Bude asi zalezet na sile dratu a hodnote odporu aby sis to nazapl a za 10 min jsi nemel zhavej zamek a vyflakanou baterku :D Vic by mohl poradit nejakej elektrikar jak to zapojit

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od Stug »

jj, je to tak jak řiká Jindrs, ale co to udělat tak, že by tam šly impulzy a neběželo to furt? Ale možná je to blbost .))
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od Stug »

Mám to !! žádný pulzy, ale spouštění na dálku. Nebude to běžet celou noc a nevybije se bat. :lol:
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od JaSk »

Nemam dálku :lol: A navíc to rozmražení bude chvíli trvat. Spíš bych to viděl na časovač...pustí se to cca. v 5 ráno a vypne cca. v 1 v noci! :D
Odpor se musí spočítat, ale musí to bejt celkem vysokej...přecijen i parkovačkama se dá za noc vyplácat beterka...
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

LadyA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 296
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od LadyA »

to KaCzaba: naštěstí 5ti dvířko :D ...kufrem bych teda nalézat nechtěla, a ještě v sukni - to by byla show :mrgreen:
Už to snad bude OK, udělali jsme zimní údržbu, aby to už nepřimrzalo...tak uvidíme až přijde mráz.
Never say never...

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od KaCzaba »

LadyA píše:to KaCzaba: naštěstí 5ti dvířko :D ...kufrem bych teda nalézat nechtěla, a ještě v sukni - to by byla show :mrgreen:
Už to snad bude OK, udělali jsme zimní údržbu, aby to už nepřimrzalo...tak uvidíme až přijde mráz.
skoda ze bydlis tak daleko,asi bych ti v noci obehl vsecjny dver s kyblikem vody a nechal jen kufr.a ty bys napotvoru rano mela kalhoty :mrgreen:
no ale me se to stalo.stal jsem pred praci a prisel jsem k autu,a central necvakl,jen zahoukala sirena...jelikoz mam kliky bez zamku,a vevnitr na dverich nemam uz cudliky na zajistovani dveri,taxem byl nahranej.a na kufru taky zamek neni..takze jsem se dobyval asi hodinu do vlastniho auta..nastesti,ze jsem si tato vsechna zabezpecovaci zarizeni delal sam,takze jsem je nakonec i prekonal.pr**l ¨byla,ze kdyz jsem konecne vycvakl vrata od kufru,zacal houkat alarma okolo projizdeli akorat benga.ale jak klidne jeli od zacatku,tak tak v poklidu zase odejli...
jinak pricina byla to,te odesel centralovy mozek a moturky byly porad pod napetim na uzamceni...takze se roztekly.pr**l byla je pak jeste vyhackovat a otevrit dvere.vubec to neslo...
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Janoge
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ružomberok, SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od Janoge »

Mne to zamrzlo tiež a ohttp://www.vw-club.cz/posting.php?mode=reply&f=32&t=45235#
:(dpískal som obe thttp://www.vw-club.cz/posting.php?mode=reply&f=32&t=45235#
:(iahla....Rok som jazdil so zavretým šíbrom, potom som kúpil na inzerát za 5 litrov.

Uživatelský avatar
Hans00
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od Hans00 »

Nazdárek, mám taky problém, zamrzají mi přední dveře, a to stačí aby bylo -2 stupně, nechápu to? mě l jsem to dva dny v garáži, sundaný tapucírung, vnitřek kolem zámku jsem vystříkal WD40 a stejně to nepomohlo, ale vlezu do auta zadem, nastartuju a za 2-3 tři minuty otevřu..... kdo mi to vysvětlí? Když odmknu centrál, zdá se mi jako by kliky šly na prázdno? je možný, že mi zamrznou nějaké táhla? ... fakt mě to vytáčí, dostávat se do auto jak do tanku... hlavně zadem přes dvě dětské sedačky.... to je paráda.

Uživatelský avatar
PAJEC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sev. morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od PAJEC »

mám uplně stejnej problém,malinko přituhne a dveře od řidiče nejdou otevřít a všechny ostatní jdou,je to vážně pakárna nastupovat jinými dveřmi,neví někdo kde muže být závada?

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od JaSk »

Namaž silikonovým olejem tu gumu 8)
Nebo ti zamrzá zámek?
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
PAJEC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sev. morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od PAJEC »

gumy jsou namazané,spíš to bude ten zámek

priwi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Meziboří
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od priwi »

Já měl zase zamrzlej motorek na centrálu. Byla v něm voda...

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od JaSk »

No tak zýámek promazat vazelinou :D
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Pompier
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 389
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jablonné v Podještědí (kraj Lbc)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zamrzlo to!

Příspěvek od Pompier »

Pokud mate pneumatickej central, je mozny, ze je nekde torsku rozpojedna hadicka a tam to propousti, potom kdyz je zamek promrzlej a jde ztuha neutahne to ... Druha varianta, je nekde v hadicce nakondenzovana vlhkost a ta zamrzne ... jakmile se ohreje auto, hadicka je zase pruchozi.. Jen muj nazor

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“