Problem s teplotou

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Abel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 01.12.2007 20:23

Problem s teplotou

Příspěvek od Abel »

Ahoj lidi potreboval bych poradit..Mel sem problem s teplotou u golf 3 tdi 66KW
Teplota byla stale nizka a auto se neohralo na provozni teplotu byla stale nekde
okolo 50stupnu.Tak jsem vymenil termostat....Jenze problem uz neni ze mam nizkou teplotu ale auto se skoro prehriva kdyz jedu delsi trasu teplotu mam kolem 100stupnu myslel sem ze svindluje budik tedy tepotni cidlo....Jenze kdyz budik ukazuje 98 sepina sahara takze to cidlem asi nebude mohl by mi nekdo poradit...dekuju.

Uživatelský avatar
Davidofka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klášterec n/O

Re: Problem s teplotou

Příspěvek od Davidofka »

No on ani ten novej termostat nemusí být úplně o.k.,zkus ještě jinej

Abel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 01.12.2007 20:23

Re: Problem s teplotou

Příspěvek od Abel »

Dik uz me to taky napadlo pac kazdej tady pise ze ma termostat za 380kc a ja koupil nejakej shit za 170KC :roll: A kdyz jsem to cele udelal a nastartoval jsem a cekal az se to ohreje na 90 tak sem porad sahal na spodni hadici co vede k termostatu a porad byla studena i kdyz mela v 87 propustit a porad nic az kdyzbudik ukazoval asi 95 tak to termostat otevrel:((Mel by otevirat v 87 ale asi neotvira a predstava ze bych to mel delat znova je strasna :( Snad nemam spatny tesneni pod hlavou i kdyz teplota pres 105 nepreleze.

Uživatelský avatar
Davidofka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klášterec n/O

Re: Problem s teplotou

Příspěvek od Davidofka »

No nejdřív by se ti měla ohřát vrchní hadice a spodní až nakonec,protože termostat se otvírá a pouští studenou vodu do motoru spodní hadicí a tím pádem horkou vodu vrchní hadicí do chladiče.Zkus si ten termostat ohřát v hrnci na kamnech s nějakým teploměrem a budeš chytřejší. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“