GIII GTi nestartuje

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scott
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: B*R*N*O
Kontaktovat uživatele:

GIII GTi nestartuje

Příspěvek od Scott »

Čau chlapi,mám problém, Golfík mě nestartuje :(. Když otočím klíčkem tak je slyšet jenom pokus o nastartování a z motorového prostoru vedle baterky vylítávají jiskry (slova přítelkyně :D). Je cítit spálená guma nebo něco podobnýho. Mám podezření že by to mohl být špatný startér. Jak zjistit jestli je to opravdu on? A pokud ano,vyplatí se ho opravit nebo koupit novej? Jaká cca cena? Díky moc!
Dobrou náladou po ránu sice svoje problémy nevyřešíš, ale nasereš tolik lidí že se vyplatí si ji uchovat až do večera....

AFC

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII GTi nestartuje

Příspěvek od vento »

Scott píše:Čau chlapi,mám problém, Golfík mě nestartuje :(. Když otočím klíčkem tak je slyšet jenom pokus o nastartování a z motorového prostoru vedle baterky vylítávají jiskry (slova přítelkyně :D). Je cítit spálená guma nebo něco podobnýho. Mám podezření že by to mohl být špatný startér. Jak zjistit jestli je to opravdu on? A pokud ano,vyplatí se ho opravit nebo koupit novej? Jaká cca cena? Díky moc!
hele a nevrtal se nekdo v baterce a nezapomel utahnout kontakty?starter novej se nekupuje (se nedoplatis) jen ho staci dát repasovat.ale u spatneho starteru nebudou litat jiskry to ti tam neco skratuje

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII GTi nestartuje

Příspěvek od Jindrs »

zkontroluj kabely od baterky

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: GIII GTi nestartuje

Příspěvek od RomeoMontek »

přesně, jiskry tam kupodivu nemaj co lítat...

takže prohlídni kabely, pravděpodobně budeš mít nějakej porušenej...

zkusil bych pak proměřit baterku.

no a když teda jiskry nebudou měl bys nastartovat,ale jako když jen otočíš klíčem musíš slyšet jak tam čerpadlo z nádrže sosne benzín...pokud sosne a furt točí a furt nic-nenastartuje, je možný že ti odešlo takový trafíčko na nějž sou napojený svíčky... tak zjisti jestli ti do svíčky jde proud:-)

No a moc si nehraj abys nevyhořel...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“