1.8 AAM A LPG?

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

1.8 AAM A LPG?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

ZRAVÍM VŠECHNY,MÁTE NĚKDO ZKUŠENOSTI S LPG VE VW? DOUFÁM,ŽE MĚ NEPOŠLETE DO HOROUCÍCH PEKEL,NEBO JEŠTĚ DÁL... :gey: MĚL JSEM PLYN VE FELINĚ 3 ROKY A BEZ PROBLÉMU,SPOTŘEBA 9L,ALE HLAVNĚ STOJÍ 15-16 KÁ A VO VO VO TOM TO JEE
Obrázek

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 AAM A LPG?

Příspěvek od KaCzaba »

bylo tad nekde tema o LPG podivej tam.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 AAM A LPG?

Příspěvek od vento »

já ho mel v 1.8 66Kw nikdo te nikam neposle na zastavbu lpg velice vhodny motor jj jak psal kolega byla tu o tom diskuze procti temata

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: 1.8 AAM A LPG?

Příspěvek od vwCharlie »

vento píše:já ho mel v 1.8 66Kw nikdo te nikam neposle na zastavbu lpg velice vhodny motor jj jak psal kolega byla tu o tom diskuze procti temata
souhlas a v dnešní době dobrá investice,pokud to je na běžné ježdění,kde jde jen o levnější provoz.Ještě lepší je na to vento kvůli kufru. :wink:
Ale jak vidím,tak máš varoše :)

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 AAM A LPG?

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Nádrž přijde do rezervy,páč sice kufr je velkej,ale pak nepoužitelnej pro větší věci,rezervu šupnu kdyžtak za sedačku-takhle nějak to vypadá v mým druhým kombi a pak je k ničemu,že jdou sklopit zadní sice když tam bomba zaclání.Měsíčně mám tak 1500 km,tak je to za chvíli zpátky,teda jestli dobytkové nedotlačí cenu na úroveň benálu
Přílohy
100_1333.jpg
Obrázek

Master
Pilot
Pilot
Příspěvky: 734
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: 1.8 AAM A LPG?

Příspěvek od Master »

Uz jsem tady na to parkrat odpovidal... Funguje to bez problemu, spotreba 7.5-12l dle stylu jizdy. Smesovac se da pouzit z Feldy BMM, toroid se do varianta vejde 46l s tim, ze je mirne nadzvedly dekl rezervy(jde zavrit neni to nic dramatickeho). Jako nejlepsi pomer cena/funkcnost bych doporucil Lovtec Tronic, ale jestli mas pobliz dobrou montazni dilnu, ktera dela neco jineho tak klidne i to. Na kvalite montaze zavisi nejvic.

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Re: 1.8 AAM A LPG?

Příspěvek od KaCzaba »

kamos to ma ve VeRunSvestce a jezdi v prumeru za deset.jenze to tam uz mel namontovany..takze jeho +
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“