Poradte s motorem VR6

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
sarky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.12.2007 19:08
Bydliště: slovensko

Poradte s motorem VR6

Příspěvek od sarky »

čaute .Poradtemi čo treba spraviť aby som dal rozdelovač na motor s trafom? Velice dekuji!

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Poradte s motorem VR6

Příspěvek od pikachuxxx »

Neni to vubec slozite, jen k tomu potrebujes dost veci. vsechny bych je mel kdybys potreboval. Ale osobne doporucuju to nedelat. civky jsou mnohem lepsi, mensi monost poruchy, presnejsi zapalovani.V dusledku toho plynulejsi beh motoru a nizsi spotreba(ne prilis znatelne)

Musis vymenit: postrani kryt motoru, kde je civka uchycena. Pro rozdelovac je tam dira. Musis vymenit elektriku, ktera je primo na motoru, ridici jednotku, nejlepe i skrtici klapku, ale v nekterych pripadech to pracuje s obojim. vahu vzduchu budes muset vymenit v zavislosti na RJ. pak das jen ten rozdelovac, jeste pridas indukcni civku, pridas jeden zapalovaci kabel a mas hotovo :-) Vrrrrrrrrrr

sarky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.12.2007 19:08
Bydliště: slovensko

Re: Poradte s motorem VR6

Příspěvek od sarky »

No nazdar.Asi si ma nepochopil.Ja mám VR6stku zo starším motorom a je tam až dosť kilometrov.Tak som si zohnal novší,ale neni tam trafo.Takže všetky veci asi mám.Tak mám vymenit ten postranný kryt a dať tam rozdelovač?A ešte čo?Riadiacu jednotku mám.
Díky!

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Poradte s motorem VR6

Příspěvek od pikachuxxx »

pokud to vsechno mas, tak postup je porad stejny. at tak nebo naopak, menis porad ty same veci (vse co jsem ti napsal)

ale stejne si nejsem jistej, ze jsem pochopil presne co mas na mysli.

mas v aute motor ktery ma rozdelovac. mas jeste druhy motor ten je "civkovy" a ta civka tam neni. je to tak ?

sarky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.12.2007 19:08
Bydliště: slovensko

Re: Poradte s motorem VR6

Příspěvek od sarky »

Ano presne tak.

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Poradte s motorem VR6

Příspěvek od pikachuxxx »

no tak z toho stareho das: bocni kryt kde je pridelany rozdelovac, das tam i ten rodelovac, das z nej i elektriku ktera je primo na motoru pridelana a to je vse. zbytek ti zustane na aute.

sarky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 30.12.2007 19:08
Bydliště: slovensko

Re: Poradte s motorem VR6

Příspěvek od sarky »

Dobre.Velice ti dekuji!

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“