Při zahřátí občas nechce startovat

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Hardmusic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.01.2008 11:12

Při zahřátí občas nechce startovat

Příspěvek od Hardmusic »

Mam takovej problém, koupil jsem VW GOLF Variant 1.8 benzín, r. v.1996, 55Kw. Po nastartování a zahřátí na provozní teplotu když auto chcípnu občas nechce nastartovat. Musím chvilku počkat než trošku vychladne (což v zimě neni problém) a pak opět naskočí. Zjistil jsem že když je takto rozehřáté a nechce startovat tak to nehází jiskru, zkoušel jsem měnit cívku ale tou to neni. Nějake rady?

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4932
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Při zahřátí občas nechce startovat

Příspěvek od lister »

to by mohl být hallův snímač v rozdělovači, až to zase nebude jiskřit, zkus odpojit tu 3pólovou zásuvku na rozdělovači, zapni zapalování a spojuj přerušovaně prostřední kontakt (na straně kabelu) s kostrou, mělo by to jiskřit, pokud ne je chyba jinde.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
chooki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 179
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava

Re: Při zahřátí občas nechce startovat

Příspěvek od chooki »

no ja by som skor zmeral to napajanie hallovho snimaca merakom, ako pisu v knihe "jak na to" ...a vystup z halovho snimaca sa ma merat diodovou skusackou, jestli blika...
ja by som na tvojom mieste este dal zmerat tlak paliva, alebo vymenil pal. filter (200,-) ...
Ja som s tym mal tiez teraz problemy...stud. motor naskoci hned, ale "vlazny" tj. asi po 5-10 min. mal tendenciu skapat, prip. uz som ho nenatocil ked som ho vypol...tiez mi nedavali iskru ani jedna sviecka vtedy...na diagnostike samozrejme nic...ja som vymenil zap.cievku a veko rozdelovaca (este vymenim palec, len som kupil zly) ale uz to nejak nerobi...ale ak by to este robilo tak ceknem ten tlak paliva a zmeram vystup z hall. snimaca...pal. filter som uz tiez menil

Hardmusic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 09.01.2008 11:12

Re: Při zahřátí občas nechce startovat

Příspěvek od Hardmusic »

Tak po delším bádání jsem na to přišel, bylo to v rozdělovači. Vystříkal jsem ho WDčkem a už to startuje jak má. 8) :lol:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“