Hřeje se to pomoc

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hřeje se to pomoc

Příspěvek od Duck »

Endy píše:Potřebuju poradit začal se mi hřát motor víc něž normálně. Teploměr na vodu mi ukazuje 90-110 C. Zdá se mi že se mi trošku ztrácí voda. Molho by to být těsnění pod hlavou????
Měl jsem tenrkát u VeRuny podobnej problém, a bylo to naprasklou hadičkou chlazení ... jak jdou do motoru, tak ta jedna měla v sobě prasklinku kudy utíkala voda a dělo se mi to samý ... Zkus to taky projet :)
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
progres
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SK

Příspěvek od progres »

Tiez sa mi to prehrievalo a bol to zapchaty radiator kurenia. Ak ti to slabo kuri, alebo mas jednu hadicu do kurenia studenu a druhu teplu je to ono.

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

Marty píše:Ja mam termostat novej tak az tam pride ten novej uvidim,kdyz to bude porad spatny tak to asi vidim na cidlo co?
myslim ze to buse ten termostat mame stejne motor a delalo mi to to same :wink: jinak ten si vymenis sam nic na tom nejni povolis napinaji remenu serva schodis remen pak vytocis 3 srouby co drzej servo polozis ho na zem uvidis tam na pupe takove plastove kolinko na 2 sroubech vytocis vyndas termostat das tam new a new tesneni a je to hotovy zas nadas servo :D prace max na hodinu i se zarezlejma sroubama :D
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
groove
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlavwsko

Příspěvek od groove »

Endy píše:
Marty píše:Si to muzem nak mixnout,me se zase ukazuje Tak 70 nekdy min.Kdo nam poradi? :lol:
Tak tobě možná poradim i já měl jsem uplně stejnej problém pak jsem vyměnil čidlo a pohoda.

Zkus vyměnit termostat.

Uživatelský avatar
drroman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 358
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od drroman »

zahrej ho na tech 90 a zkus obe hadice co jdou do chladice horni ma byt horka a spodni je o neco studenejsi pokud je ale uplne studena tak termostat pokud nepomuze termostat tak mas peska a hlava pujde dolu :( jo,azkus jeste vymenit vicko na nadobce to taky dela obcas pekny bordel.pokud by to ale bylo tesneni pod hlavou tak budes mit extremne tvrde a nafoukle hadice.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“