Samovolne vypnutí VW Golfa 3, 1.8i benzin 55kw, r.v. 97

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Smileee23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 09.02.2008 13:24

Samovolne vypnutí VW Golfa 3, 1.8i benzin 55kw, r.v. 97

Příspěvek od Smileee23 »

Ahoj,

Potreboval bych poradit. Asi 3 tydny mam problem se svym golfikem. Samovolne mi pri jizde ,,zdechne". Stalo se mi to jak na neutral pri 0 rychlosti, tak na neutralu na 100km/h, i kdyz sem mel zarazenou rychlost a pridaval plyn. Proste zcela nahodne se vypina. Nevim proc. Vzdy sem musel nastartovat znova a pokracovat v jizde. Uz se mi i stalo, ze sem nastartoval teprve na 3ti pokus! Mel sem ho napojeny na PC a vse ukazovalo ze je OK!

Poradte prosim :cry:

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolne vypnutí VW Golfa 3, 1.8i benzin 55kw, r.v. 97

Příspěvek od yurik »

skusal si precistit skrtiacu klapku?
Obrázek

Smileee23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 09.02.2008 13:24

Re: Samovolne vypnutí VW Golfa 3, 1.8i benzin 55kw, r.v. 97

Příspěvek od Smileee23 »

yurik píše:skusal si precistit skrtiacu klapku?
Zatim sem jenom zkousel procistit kontakty, koukal sem se na palec, ale ten je v pohode. Na skrtici klapku zatim nebyl cas...

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Samovolne vypnutí VW Golfa 3, 1.8i benzin 55kw, r.v. 97

Příspěvek od mephik »

Smileee23 píše:
yurik píše:skusal si precistit skrtiacu klapku?
Zatim sem jenom zkousel procistit kontakty, koukal sem se na palec, ale ten je v pohode. Na skrtici klapku zatim nebyl cas...
no to jak si to popsal tak se to u ty skrtici klapky projevuje ze ti to z nicehonic chcipne takze se na to jukni ,,,,

Smileee23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 09.02.2008 13:24

Re: Samovolne vypnutí VW Golfa 3, 1.8i benzin 55kw, r.v. 97

Příspěvek od Smileee23 »

mephik píše:
Smileee23 píše: Zatim sem jenom zkousel procistit kontakty, koukal sem se na palec, ale ten je v pohode. Na skrtici klapku zatim nebyl cas...
no to jak si to popsal tak se to u ty skrtici klapky projevuje ze ti to z nicehonic chcipne takze se na to jukni ,,,,
Tak sem se byl na to kouknout a skrtici klapku jsem nenasel...u Opla byl k ni dobry pristup, ale u golfa si nevim rady. Nemuze mi sem neko hodit nejakou fotku, nebo dobry popis? Diky

Jo a dneska jsem jel, auto chciplo a nastartoval sem snad az na 2Oty pokus!!! :(

Uživatelský avatar
fastr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 113
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolne vypnutí VW Golfa 3, 1.8i benzin 55kw, r.v. 97

Příspěvek od fastr »

Já bych to typl na modul zapalování (jinak indukčí cívka+tranzistor. zapalování). Počítej s tím, že jednou to už nenastartuješ vůbec.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“