Vyrezlé číslo motoru

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Holbug
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.02.2008 18:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrezlé číslo motoru

Příspěvek od Holbug »

No jelikož sem z Prahy tak to je celkem z ruky. :( Zkusim este najit neco v Praze ale diky.

Uživatelský avatar
mahonny07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 29.11.2007 19:13
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrezlé číslo motoru

Příspěvek od mahonny07 »

zdravim mel jsem uplne stejny problem jeste teda mam no....mam rv 97 a z evidencky me vyhodili bo mi nenasli ze mam typ motoru AEE. uplne stejne me na tom stk strasili jak tebe ale jak jsem byl u vw tak jsem se s nima bavil a rikali jako to oni vubec nedelaji a proste byl jsem v zacarovanem kruhu. ale nakonec jsem se sebral a sel jsem na jine stk vysvetlil svuj problem a domluvili jsem se ze mi evidencku daji at uz to mam prihlasene a ze do papiru napisou spatne citelny typ motoru nutno vyrazit znovu....a pak jsme se domluvili ze teda za pul roku tam prijedu a oni reknou ze je uz to cislo necitelne a pak mi vysvetlili ze teda oni mi vydaji papir o tom at mi dopravka prideli nove cislo jelikoz to taky neni citelne a pak ze s papirem priletim k nim a ni to tam hloubkovou razbou vyrazi..........................................ale jeste jeden figl mi rekli vem jemny smirek a spres ktery odstanuje korozi a po dlouhych vecerech to lesti a mel bych ho najit bo je to prece jenom hloubkova razba a ta nezmizne pokud se to neodbrusi........a fakt ze jo to AEE se tam objevilo sice jen tak trochu ale je tam :P ale stejne pujdu na vyrazeni

Uživatelský avatar
Martas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrezlé číslo motoru

Příspěvek od Martas »

já ti něco řeknu, prostě zajeď jinam. Na evidenčce už jsem byl mnohokrát a skoro vždycky to nemohli najít a nebo to bylo vyrezlý, ale pokaždy to končilo slovy : to nejspíš sedí kdo by to měnil. A bylo. Takže moje rada zní jeď někam kde nejsou kokoti
Obrázek

Uživatelský avatar
Holbug
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.02.2008 18:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrezlé číslo motoru

Příspěvek od Holbug »

Tak sem s tim dneska byl v jiny servisu si pro potvrzeni o typu motoru v aute. uplne ochotne mi rekli ze mi to vystavej vsechno zkontrolovali dohledali motor podle vin a rekli mi at du na technickou k tim ze tam kde sem byl v STK MOTOL sou blbci ze tam od nich maj furt naky problemy. Jo byl sem v autosalonu Klokočka muzu doporučit :wink: takže ve středu hura na evidenčku a na přahlášení :D

Uživatelský avatar
PAJEC
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sev. morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrezlé číslo motoru

Příspěvek od PAJEC »

tak gratulace,někdy to schánění papírů je pakárna :P

Uživatelský avatar
Holbug
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.02.2008 18:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrezlé číslo motoru

Příspěvek od Holbug »

Jen tak aby ste vedeli jak vypada ten problem 8) :D

Uživatelský avatar
Holbug
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.02.2008 18:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrezlé číslo motoru

Příspěvek od Holbug »

To mi povidej. Hlavne ze uz to je na dobry ceste. Tak diky vsem co mi pomohli :)

Uživatelský avatar
mahonny07
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 29.11.2007 19:13
Bydliště: OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrezlé číslo motoru

Příspěvek od mahonny07 »

tak hodne uspechu na cestach s tvym golfikem :)

Uživatelský avatar
Holbug
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 27.02.2008 18:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyrezlé číslo motoru

Příspěvek od Holbug »

Tak diky :) Dneska sem byl na evidenčce a uplne v pohode mi to dali kontrolovali ten kod moturu jen na tom stitku na tom krytu remene a v pohode jim to stacilo. Tak zejtra hura na přehlášení pro nový SPZ :D

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“