chybí výkon 1,8ABS benzín

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Hopr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kam.Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hopr »

Mám ten samej motor, závady se po odpojení baterky vymažou.
Začalo to dělat najednou, nebo postupně?
Ten můj taky začíná ztrácet výkon v nižších otáčkách a jak jedu ve více lidech tak nepředjedu ani fáčko.
Jsem elektrikář-proto nezvládám gramatiku.

Uživatelský avatar
Hati
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kufr vwotuzidla :) KV-Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hati »

kamarádovi dělá to samý ADZ, zůstávají mu vyset otáčky na 2000 rpm, budu to řešit, tipuju to na čidlo teploty nasávanýho vzduchu.. čidlo tepltoty vody už měnil a lambdu jsem měřil minulý rok a byla v pohodě
:kap: :lol:

Uživatelský avatar
herak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ziar nad Hronom

Příspěvek od herak »

kamarádovi dělá to samý ADZ, zůstávají mu vyset otáčky na 2000 rpm, budu to řešit, tipuju to na čidlo teploty nasávanýho vzduchu.. čidlo tepltoty vody už měnil a lambdu jsem měřil minulý rok a byla v pohodě
_________________
Ich kenne nur einen richtigen Sprit Benzin
... by VW


A ROBI MU TO STALE? ZIMA LETO????
CO NA TO VAG?

Uživatelský avatar
Hati
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kufr vwotuzidla :) KV-Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hati »

v zimě víc, v létě jen málokdy a řj. bez závad ..ale ještě jsem neměl čas mu to úplně celý projet ... podle bloku měřených hodnot se zdá být v pořádku, ale mám pocit, že tady někdo kdysi něco podobnýho řešil a měl porušený drát právě do tohodle čidla teploty, protože na ty 4 dráty (2 - střikovací tryska a 2- čidlo teploty) tlačí vlastně ten bakelit, co je na střikovači.
:kap: :lol:

Uživatelský avatar
herak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ziar nad Hronom

Příspěvek od herak »

ziadny bakelit tam na nic netlaci, to odkial mas???? kable su vedene v gumenom tesnenni ktore je usadene vo vybrani na odliatku....

Uživatelský avatar
PetrS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava - Poruba

Příspěvek od PetrS »

zajímavé, souvisí to fakt s teplotou vzduchu. Dneska odpoledne bylo ani teplo ani zima a auto se chovalo prakticky úplně normálně - byl jsem z toho vedle. Ale jakmile je pořádně teplo, tak po startu škube jak škodovka bez sytiče a pod 3000 ot. netáhne.

Uživatelský avatar
herak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ziar nad Hronom

Příspěvek od herak »

no to sa ti mozno len tak subjektivne zdalo, ale ktovie....
mne na vagu tiez vypisalo chybu snimaca teploty nasavaneho vzduchu (tiez drbkalo otackam - 200 az 2200 na volnobeh, sem tam skapal na krizovatke, alebo po vyradeni pocas jazdy), myslel som tiez ze to bude tym snimacom. a robilo to na 95 % v zime. ale ak sa ti zdalo, ze to islo OK, bude vydy niekde inde, lebo keby bol sninac v prdeli, RJ si sama nastavi nudzak 20°C a nic ine. skusil by som ten snimac troska vycistit a uvidis, ci sa nieco zmeni....

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

Nazdar
mam ten samy motor :D a ten samy problem :cry: sice otacky jsou v pohodě ale ten vykon je slaby v 5 lidech se to tahne a dokopce to je fakt slabota myslite že by to mohlo byt v te lambdě? :wow:

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

Me2d píše:Nazdar
mam ten samy motor :D a ten samy problem :cry: sice otacky jsou v pohodě ale ten vykon je slaby v 5 lidech se to tahne a dokopce to je fakt slabota myslite že by to mohlo byt v te lambdě? :wow:
Tak na chvili to prestalo a už je to tu zase ale ted bych to typl ze to někdé podsáva vzduch Bo to děla jen velmi malo ale zase pořadně. Jedu rovně po cestě plyn furt stejně a zničeho nic auto začne zpomalovat a pochvili to zase naskoči. Někdy musim dokonce znova nastartovat. :(

NEVITE NĚKDO CO STÍM????? :?: pls PORAĎTE!! :!:

DIKY moc Me2d :wink:

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate »

Ja bych to videl na vadne cidlo teploty vody, uz se to tu resilo mockrat
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“