neviete poradit? :::Palivove čerpadlo

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

herak píše:no chlapi dikes. takze to moje cerpadlo tlaci tych 1,8 Bar, co znamena, ze je to OK. a mozem dumat kde je zadrhel, kedze tu nie :wink:
chlopi este raz dik
ano ono tlaci vic a pretlakovej ventil to reguluje takze teoreticky by stacilo kdyby tlacilo 120kPa :wink: zkontroluj gumu pod vstrikovanim :wink:
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
herak
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 482
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ziar nad Hronom

Příspěvek od herak »

tu som kontroloval uz niekolko krat a nevidim na nej najmensiu chybicku. no ale vyzera to tak, ze ju asi preventivne vymenim, len ked je kuva draha ako slak.

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

herak píše:tu som kontroloval uz niekolko krat a nevidim na nej najmensiu chybicku. no ale vyzera to tak, ze ju asi preventivne vymenim, len ked je kuva draha ako slak.
me stala asi 1800 :roll: hele vyzkousis to jednoduse: nech volnobech a vem rukou za to vstrikovani zvedej ho a poustej jestli se ti zacne kuckat nebo uplne chcipne je to tim :wink:
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od boost »

než ho vyměníš, to čerpadlo. Zkusil bych změřit zároveň tlak paliva, proud a napětí. Všechno si to prostě zapoj najednou a uvidíš když ho rozběhneš. Myslím že by mělo odebírat asi 4 A. Ale to neni sto pro. Nedavno sem to dělal u Feldy. Relé vyndej a spoj to na tvrdo. čerpadlo ti poběží furt a uvidíš.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“