VW Golf III gti 8v

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
wyzzy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 01.10.2008 19:49
Bydliště: South City

VW Golf III gti 8v

Příspěvek od wyzzy »

zdravím vwckare. premyslim o koupi g3 gti 8v, má to najeto okolo 200.000 km. má to cenu? kolik vydrzej tyhle motory a co udrzba? jde o bezproblemovy lidovy vuz nebo uz to taky neni ono? na co si mam dát pozor atd. predem dekuju za rady
No car, no problem :-)

Mori
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 24.10.2007 17:04

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od Mori »

Ahoj, jestli můžu tak jen doporučuju, měl jsem možnost se projet, hodně záleží jak to máš poštelované ale origo to jede hezky, tyhle motory jsou celkem držáky a i když je to 2,0 jezdíš za pohodové hodnoty.

Uživatelský avatar
Freeky5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 02.09.2008 15:17
Bydliště: Ocelové KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od Freeky5 »

Rok vyroby a cena???Mam Gti taky 2.0 a jako no da se,ale tak pod 11 moc jezdit nebudes,ale jizda pekna;)

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2867
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od Peťas »

Freeky5 píše:Rok vyroby a cena???Mam Gti taky 2.0 a jako no da se,ale tak pod 11 moc jezdit nebudes,ale jizda pekna;)
To mi řekni jak jezdíš.... Mám ten motor v automatu a po městě jsem na nějakých 9,5l
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Mori
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 24.10.2007 17:04

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od Mori »

Freeky5 píše:Rok vyroby a cena???Mam Gti taky 2.0 a jako no da se,ale tak pod 11 moc jezdit nebudes,ale jizda pekna;)
Být tebou tak to nech seřídit, 11 nebere z daleka ani silnější verze GTI 2,0 16 ventil.

Mori
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 24.10.2007 17:04

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od Mori »

Jo a wyzzy: na ty kilometry bych až tak nekoukal, znám spoustu lidí kteří na tom mají nalítáno mnohem více a super stavy, tím chci říct že km nerozhodujou ale spíše jak to vypadá, a jak se to chová za běhu,... Jinako přeju šťastný výběr... :wink:

Uživatelský avatar
wyzzy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 01.10.2008 19:49
Bydliště: South City

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od wyzzy »

OK tak diky chlapi asi do nej pujdu pokud budou spolupracovat finance :gey: atd... jo a se spotrebou pocitam...
No car, no problem :-)

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od RomeoMontek »

Super motor...je to jeden z nej držáků. Vem 2.0l objem a jen 85kW výkon = to dohromady stejně jako že je to ještě dělaný poctivě znaméná velký km průběh motoru.

Před koupí to projeď, když motor chytí tak zkontroluj jak moc kolísaj otáčky, ideál je hodit to na diagnostiku (VAG) a uvidíš.

No a až koupíš tak hned vyměň rozvodovej řemen a radši olej! Olej bych dal 10W40 jenž splňuje vw normu (je tam číslo vw 500 nebo vw505).

A se spotřebou si hlavu nelam...pokud je motor poštělovanej tak ani moc nežere. Když se podíváš na auta s podobným rokem vzniku a podobným výkonem tak se spotřeba pohybuje podobně...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od G3-lower »

Loni jsem mel prumernou spotrebu okresky/mesto svizna/klidna jizda kolem 8-8,5L/100km. Ted porad mesto hodne lehka noha kolem 9L/100km.
Jede to pekne a hlavne to zabira i na vyssi rychlosti od spoda, kdyz se couras mestem.

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od Jindrs »

super motor dobrej drzak.Za 3 roky co ho mam odeslo mi jen jedno cidlo.Prumerna spotreba za posledni rok 8,2L/100km sviznou jizdou.Na dalku se da jet i za 5,3L ale to jedes do kila takze nuda jinak svizneji dalka do tech 160km/h do 6,5L ve meste hodne lehka noha proste podle predpisu kolem 7L normalne tak 8L.Hodne zalezi v jaky kondici je motor.Nikdy bych do slabsi motorizace nesel tohle je zlatej kompromis pak uz jedine VR6 :twisted:
..servis vsech vozidel,diagnostika koncernu(pro klubaky zdarma)..
..jak se o koně postaráš - tak tě povozí..
..musis slyset jak ten motor pod kapotou seveli pak se s tim da i litat :-D..

Uživatelský avatar
wyzzy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 01.10.2008 19:49
Bydliště: South City

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od wyzzy »

nj oukéy... takze se nemusim bat kdyz bude mit 205 000 nakrouceno? :?
No car, no problem :-)

Uživatelský avatar
vlastik.vitek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4688
Registrován: 20.03.2008 11:38
Bydliště: JV Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od vlastik.vitek »

Mori88 píše:
Freeky5 píše:Rok vyroby a cena???Mam Gti taky 2.0 a jako no da se,ale tak pod 11 moc jezdit nebudes,ale jizda pekna;)
Být tebou tak to nech seřídit, 11 nebere z daleka ani silnější verze GTI 2,0 16 ventil.
Jj, musím souhlasit, mě to žere zatím 8.28 co to mám (mám to rok a jezdím normálně tak jak semá, sem tam tomu trchu dám (ale jen když předjíždím nebo fakt spěchám)
Audi A4 B6 v dehtu ...
Vento VR6 NA PRODEJ
Yamaha R1,
ex Audi S4 B5 Sprint Blue , ex GTI 16V
ex Audi A4 3.0 V6 Quattro, ex Audi S6 C5 4.2 V8 Avant

Uživatelský avatar
wyzzy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 01.10.2008 19:49
Bydliště: South City

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od wyzzy »

ježkovy woči lidi ted jsem si jeste vzpomel na jednu malickost : chtel bych do onoho g3 gti dát volant z g4, ten peknej triramenej. :? jde či nejde? urcite uz to nekdo zkusil... :wink:
No car, no problem :-)

Uživatelský avatar
yurik
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1513
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od yurik »

ide to
Obrázek

Mori
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 24.10.2007 17:04

Re: VW Golf III gti 8v

Příspěvek od Mori »

wyzzy píše:ježkovy woči lidi ted jsem si jeste vzpomel na jednu malickost : chtel bych do onoho g3 gti dát volant z g4, ten peknej triramenej. :? jde či nejde? urcite uz to nekdo zkusil... :wink:
Jo jo jde to a vypadá to hodně dobře,... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“