Hltí se to !

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Hltí se to !

Příspěvek od Me2d »

Nazdarek
Mam problem Jedu s autim treba po rovině a najednou zničeho nic spadnou otačky a zdechne to!! Co s tim :?: Poraďte pls! A nebo nemuze byt vadný plynový pedal nebo lanko co kněmu vede? Nemá někdo podobnou zkušenost?? Diky moc za každou radu :wink:
Zatim A.H.O.J

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

Jo a mam motor 1.8 Benzin typ ABS a az do ted to jezdilo obstojně

Uživatelský avatar
Roco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Roco »

Něco podobného se stalo i mě,ale otáčky mi zdechly tehdy,když jsem pustil nohu z plynu a vyřadil tak to chcíplo.Vždycky jsem pak hned nastartoval na poprvé a jelo to normálně.Ale projevovalo se to i tím, že čím víc jsem šlapal na plyn,tak auto jakoby zpomalovalo jako by mě někdo držel a pouštěl,pak to vždycky přestalo a jel oto zase ok.Všiml jsem si že to dělalo když pršelo nebo po dešti, prostě po vlhku!Stalo se mi to jen asi 3 krát dodnes nevím co to bylo!

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

Jo jenže mi to děla za sucha! Nemuže to třeba někde nasavat vzduch

Uživatelský avatar
Roco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Roco »

Chlape je to těžký,zkus někde na diagnostiku,doporučuji AUTO Hetcl LITOVEL, tan jsou výborní machři na diagnostiku!!!
Vše ti tam překontrolují a řeknou ti co to dělá, příčin v tvém případě může být hodně,spíše to vypadá na nějakou chybu v elektrice.Je možné že ti odešel krokový motorek a nebo benzínové čerpadlo.A jak to auto jezdí,je líné nebo má dobrý zátah a jede skvěle?

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

No auto jezdi Jak se mu chce napriklad dneska jsem prijel z jičina a jel jsem v 5 lidech a jelo to docela slušně. A ani jednou se mi nestalo žeby šli otačky dolu tak nevím. Ta diagnostika je dobry nápad. Kde se prosimtě nachazí ten AUTO hetcl LITOVEL. Jsem z ostravy 8) Jo a kolik stoji ta diagnostika? Diky

Uživatelský avatar
Roco
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Roco »

Ten servis je v Litovli,ale to máš daleko,tak zkus někde u Ostravy,jinak zkus tohle
http://www.automotodiagnostika.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Me2d »

jj diky moc :D

Uživatelský avatar
Johanes21
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Johanes21 »

Skus pozriet relatko na benzinove cerpadlo ,lebo to zvykne blbnut.A ked nie tak to bude privodom benzinu do motora.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“