homologace a sportovní výfuk

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od bRG »

jo a pokud by jsi memromoci chtel klidne ti ten muj prodam je to tahle verze jen tak pro zajimavost.Ale fakt bych to uz nekoupil
Přílohy
obrazek.php.jpeg
obrazek.php.jpeg (8.69 KiB) Zobrazeno 754 x

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od bRG »

maxi-X píše:no já sem uvažoval poněvadž mám celej středovej díl posvařovanej a tak nějak zralej na výměnu napadlo mě odstranit kat ..a dát tam jen nějake jstředovej tlumič uni.. koncovej tlumič mám remus takže docela kvalita..právě nevim co to udělá s chováním motoru no..zase nechci vymejšlet ko.otiny aby to nejelo

Stredak klidne vyhod ten je tam k nicemu.S tim katalyzatorem je to osemetny.Atmosfericky motory maji radi kdyz maj drobatko protitlak.Podle me kdyz das dozadu kvalitni koncak od remussu na VR6 tak bys nemel mit problem i s vyhozenym katem a pojede to vyborne(uplne nejlepsi vyrianta by mela byt vsechno vyhazet ven a vzadu nechat original co je na ute ve standartu protoze ti zaruci ten protitlak).Nebo zainvestuj a kup si sportovni katalyzator pisou o nem ze je 4x vic propustnej nez standartni a budes mit zarucenej vysledek.

Uživatelský avatar
OndraHK
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 23.06.2013 20:13

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od OndraHK »

Měl bych dotaz mám G3 1.6 55kw a ted jsem dělal vejfuk ( středák ) a zjistil jsem že je děravej i kat... Co to udělá když ho vyhodím nechám tam jen středák a koncák zatím origo?? Na jaře chci kupovat nějakej sportovní koncák ale středák tam asi nechám i tak jde mi hlavně co udělá ten kat... Díky
VW Golf 3, 1,6 55kw

Uživatelský avatar
petros VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 01.01.2015 23:17

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od petros VW »

Zdravím. Koupil jsem VW 1.8 s výfukem značky ULTER bez homologace. Tak jsem se chtěl zeptat zda se dá ta homologace někde udělat? Děkuju předem.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“