homologace a sportovní výfuk

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
Popopepa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 07.06.2008 11:38
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od Popopepa »

Ahojte mám dotaz hledí policajti hodně na sportovní výfuky? asik jak kteří, že jaké s tím máte zkušenosti? Když budu mít výfuk třeba bez homologace můžu jim říct třeba že homologaci má a že je to napsané na výfuku? a nebo ve velkým techničáku? díky moc za odpovědi.
Oranžová a já jsem pryč.
Za volant pivo nepatří, někdo do vás ťukne a rozleje se vám.

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od Unihero »

Popopepa píše:Ahojte mám dotaz hledí policajti hodně na sportovní výfuky? asik jak kteří, že jaké s tím máte zkušenosti? Když budu mít výfuk třeba bez homologace můžu jim říct třeba že homologaci má a že je to napsané na výfuku? a nebo ve velkým techničáku? díky moc za odpovědi.
nevím jak je to přesně ale na výfuku by mělo být E-nějaké číslo a pak nějakej kod asi, pak by to mělo bejt ve velkém techničáku a myslím že by jsi měl mít i kartičku u sebe když sebou nevozíš Velký TP jako je to u atestovaných oken

Uživatelský avatar
Popopepa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 07.06.2008 11:38
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od Popopepa »

Unihero píše:
Popopepa píše:Ahojte mám dotaz hledí policajti hodně na sportovní výfuky? asik jak kteří, že jaké s tím máte zkušenosti? Když budu mít výfuk třeba bez homologace můžu jim říct třeba že homologaci má a že je to napsané na výfuku? a nebo ve velkým techničáku? díky moc za odpovědi.
nevím jak je to přesně ale na výfuku by mělo být E-nějaké číslo a pak nějakej kod asi, pak by to mělo bejt ve velkém techničáku a myslím že by jsi měl mít i kartičku u sebe když sebou nevozíš Velký TP jako je to u atestovaných oken
a četl jsem, že se může homologace koupit repektivně nálepky je to pravda?
Oranžová a já jsem pryč.
Za volant pivo nepatří, někdo do vás ťukne a rozleje se vám.

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od Unihero »

Popopepa píše:
Unihero píše: nevím jak je to přesně ale na výfuku by mělo být E-nějaké číslo a pak nějakej kod asi, pak by to mělo bejt ve velkém techničáku a myslím že by jsi měl mít i kartičku u sebe když sebou nevozíš Velký TP jako je to u atestovaných oken
a četl jsem, že se může homologace koupit repektivně nálepky je to pravda?
tak nevím jak dlouho by Ti vydržela nálepka na výfuku, ale mělo by to tam být spíše vylisované..

Uživatelský avatar
Popopepa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 07.06.2008 11:38
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od Popopepa »

Unihero píše:
Popopepa píše: a četl jsem, že se může homologace koupit repektivně nálepky je to pravda?
tak nevím jak dlouho by Ti vydržela nálepka na výfuku, ale mělo by to tam být spíše vylisované..
a jo no předtím jsem měl koncovku a tam to bylo vlastně vylisovane heh mno snad na to policajti nebudou hledět a ten vyfuk přehlídnou.
Oranžová a já jsem pryč.
Za volant pivo nepatří, někdo do vás ťukne a rozleje se vám.

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od Unihero »

Popopepa píše:
Unihero píše: tak nevím jak dlouho by Ti vydržela nálepka na výfuku, ale mělo by to tam být spíše vylisované..
a jo no předtím jsem měl koncovku a tam to bylo vlastně vylisovane heh mno snad na to policajti nebudou hledět a ten vyfuk přehlídnou.
všechno je to jen o policistovi..

horvi2
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 07.04.2008 18:01

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od horvi2 »

hele kámoš je policajt a když sem se s nim radil tak říkal že nějaký homologace serou a že když mám říct že je číslo zezhora výfuku..potom sem se ptal jestli mi to moc neřve....odpověď byla že policajti maji rádi větu.....co ten vejfuk pane řidiči.....normálně odpověz tak mi to změřte že mi to moc řve....nezměří....nej na to ty přístroje...ale pak musíš mít auto ve výborném stavu...tudíž moje rada....když ti daj 200 za výfuk ber to...než pak dávat 2000 za pov. výbavu :lol:

Uživatelský avatar
charllie
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: skoro BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od charllie »

záleží jak moc řve.mám duplex a nikdy to neřešily.jen se ptali kde jsem ho koupil.

Uživatelský avatar
avalancheno1
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1531
Registrován: 20.11.2008 18:22
Bydliště: Strakonice

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od avalancheno1 »

Tak tohle téma se mě týká :lol: Mam koncovej díl bez atestu a středovej prozměnu nemam vůbec :idea: ale pčr neřešim, prostě jsem to s tim koupil :wink: , technickou to prošlo :wink: a hotovo.. sežrali to vždycky...
"Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou problémy"

Rou
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1813
Registrován: 04.03.2008 16:46
Bydliště: Krupka
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od Rou »

mě taky stavěli a na vejfuk nic neřekli...na vejfuku nic vyraženýho nemam ae mam k tomu papír že je homologovanej...sebou ho nevozim ani ho vidět nechtěli...na druhou stranu kdo by měl kupovat ty drahy atestovany věci že j :lol: :gey: takhle na atesty :lol:
za to že nevrčim nebo nefoukám se omlouvat nebudu mam rád klidnou a vyhlídkovou jízdu muziku za sebou a přítulku vedle sebe 76

maxi-X
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 26.10.2007 13:58

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od maxi-X »

technickej dotaz když mám VR6 a vyndám kat a středovej tlumič nechám jen koncák remus ...jakej by to mohlo udělat zvuk přemejšlím a asi mi nezbyde než to zkusit

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od G3-lower »

maxi-X píše:technickej dotaz když mám VR6 a vyndám kat a středovej tlumič nechám jen koncák remus ...jakej by to mohlo udělat zvuk přemejšlím a asi mi nezbyde než to zkusit
Dle me to min pojede, vice bude žrat a vice řvát.

maxi-X
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 26.10.2007 13:58

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od maxi-X »

no já sem uvažoval poněvadž mám celej středovej díl posvařovanej a tak nějak zralej na výměnu napadlo mě odstranit kat ..a dát tam jen nějake jstředovej tlumič uni.. koncovej tlumič mám remus takže docela kvalita..právě nevim co to udělá s chováním motoru no..zase nechci vymejšlet ko.otiny aby to nejelo

Uživatelský avatar
Koudy_vw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od Koudy_vw »

mám sportovní vejfuk od Laityngu (bez homologace), kterej teda vysloveně neřve, ale slyšet je, takovej hlubokej zvuk, a zatím nebyl s policajtama nikdy problém. Sice ho pákrát očumovali, ale nic neřikali :tooth:
Dokážeš-li to, není to jen sen.

VW Golf III GT Special -> http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=195088" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW e46 320D | Fiat Tempra 1.6 i.e.

Uživatelský avatar
bRG
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1346
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: homologace a sportovní výfuk

Příspěvek od bRG »

MAm na aute rouru od motou a na konci univerzal od Laytingu a je to peklo uz nikdy bych nekupoval univerzalni levny vyfuky jako je onen LAYTING rve to a nejede auto ztraci tah,lepsi nechat original nez LAITYNG.Proto doporucuju priplatit si a koupit KVALITNI sportvnii tlumic kterej bude urcenej na tvuj tip auta zadny univerzaly.Kup(REMUS,ULTER)oba maji homologaci.Jo a benga me moc nestavej a kdyz tak jim je to nejak jedno spis se bojim ze jezdim na 1.8 papirech ale v aute mam GTi:).
Naposledy upravil(a) bRG dne 29.01.2009 10:34, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“